مدیریت شهری

احداث “دهکده ورزش” در بوستان جنگلی سرخه حصار

در بازدید مدیر عامل سازمان ورزش شهرداری تهران و مدیران این سازمان به همراه شهردار منطقه ۱۳ از بوستان جنگلی سرخه حصار ، ضمن بررسی احداث “دهکده ورزش” در این بوستان ، برنامه ریزی برای بهره برداری حداکثری از فضاهای ورزشی و تفریحی بوستان سرخه حصار در دستور کار قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۳، به منظور بهره برداری حداکثری از فضاهای عمومی و ورزشی بوستان جنگلی سرخه حصار و امکان سنجی احداث دهکده ورزش در شرق تهران، مدیر عامل سازمان ورزش شهرداری تهران به همراه “سعید صادقی” عضو هیات مدیره این سازمان و جمعی از مدیران این سازمان از بوستان جنگلی سرخه حصار با حضور “مرتضی رحمان زاده” شهردار منطقه ۱۳ و مدیران این منطقه بازدید کرد.

در این بازدید ضمن بررسی ظرفیت و امکانات قطب گردشگری شرق تهران ، برداشت های کارشناسی و مهندسی در خصوص اجرای طرح های مختلف ورزشی، تفریحی و گردشگری صورت گرفت.

پس از بازدید از پروژه های ورزشی قطب گردشگری شرق تهران، جلسه ای به منظور هم اندیشی و هماهنگی پیرامون راه اندازی دهکده ورزش شرق تهران در بوستان جنگلی سرخه حصار بین سازمان ورزش شهرداری تهران و شهرداری منطقه ۱۳ برگزار و برای بهره برداری حداکثری از فضاهای ورزشی و تفریحی بوستان سرخه حصار، برنامه ریزی لازم انجام شد.

امیر محسنی در این جلسه تصریح کرد: سازمان ورزش شهرداری تهران اجرای طرح دهکده ورزشی در چهار نقطه تهران ، در دستور کار دارد و پیش از این نقاطی چون بوستان ولایت، بوستان جنگلی کوهسار و بوستان آبی آزادگان جهت اجرای این طرح مورد مطالعه قرار گرفته است.

رحمان زاده شهردار منطقه نیز توضیحاتی در خصوص پروژه های متعدد و جدید قطب گردشگری شرق تهران ارائه و با اعلام آمادگی برای تقویت تعاملات فی ما بین یاد آور شد: این پروژه ها می تواند بخش اعظمی از کمبود ها و کاستی های سرانه های فرهنگی ، ورزشی ، خدماتی و… در شرق تهران را جبران و تبدیل به محلی برای حضور بیشتر شهروندان شود.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن