شورای شهر

غیبت زالی در بهشت حاشیه‌ساز شد/ انتقاد اعضای شورا به حضور بی‌دعوت اقای معاون

عضو شورای شهر تهران با اشاره به غیبت علیرضا زالی در صحن شورای شهر گفت: معاون دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی چه کاره است که به صحن شورای شهر می‌آید.

به گزارش شوراآنلاین، در جلسه امروز شورای شهر تهران قرار بود علیرضا زالی به عنوان نماینده وزارت بهداشت در صحن شورا حضور یابد و توضیحاتی درباره کلینیک سینا مهر و حواشی آن ارائه دهد ولی به جای زالی،هادی میرهاشمی معاون دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی حضور یافت.

میر هاشمی مشغله کاری به دلیل افزایش آمار مبتلایان به کرونا را دلیل غیبت امروز علیرضا زالی اعلام کرد.

این موضوع، انتقاد تعداد زیادی از اعضای شورای شهر را به همراه داشت تا جایی که صدراعظم نوری رئیس کمیسیون سلامت و محیط زیست شهر تهران گفت:‌معاون دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی چه کاره است که به شورای شهر می‌آید؟

نوری تصریح کرد: جایگاه شورای شهر بالا است و وقتی رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی را دعوت می‌کنید و ایشان نیامده نباید نماینده وی را جهت حضور قبول می‌کردید.

محسن هاشمی رئیس شورای شهر به دنبال انتقاد اعضای شورا از غیبت زالی گفت: قرار بود آقای زالی یکشنبه هفته جاری در جلسه حضور می‌یافت اما این موضوع انجام نگرفت و امروز هم نماینده‌شان را فرستادند و از آنجایی که صلاح نبود اجازه وارد شدن به ایشان ندهیم آقای میرهاشمی در صحن حاضر و توضیحاتی در مورد حادثه کلینیک مطرح کردند.

وی گفت:‌ من نمی‌توانستم ایشان را از جلسه امروز صحن بیرون کنم از طرفی همه حاضران ماسک دارند و شبیه هم هستند و من نمی‌توانم تشخیص بدهم افراد دقیقا چه کسی هستند.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن