مدیریت شهری

۱۷۷کیلومتر پیمایش روزانه به پایان رسید؛ کاهش پیام های۱۳۷ با اجرای طرح پیمایش محلات منطقه۹

با شروع سال۹۹، سید مصطفی موسوی شهردار منطقه۹، طی برنامه ایی مدون پیمایش های روزانه را برای رصد موضوعات شهری مرتبط با نگهداشت شهر برای رفع کم و کاستی ها در محلات منطقه۹، در دستور کار قرار داد.

به گزارش شوراآنلاین و به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه۹، در راستای تحقق رویکرد مدیریت ارشد شهری مبنی بر ایجاد تهران شهری برای همه، نسبت به ارتباط چهره به چهره با شهروندان و افزایش رضایتمندی آنها با اجرای “طرح پیمایش محلات منطقه۹” در ۸محله در قالب ۳۶محدوده با پیمایش های مستمر و روزانه توسط مدیران شهری منطقه اقدام شد.

در دور اول اجرای طرح مذکور با تقسیم محلات به محدوده ها و تعیین مسئول برای هر کدام از آنها، به منظور رصد مشکلات و کم و کاستی های امور مرتبط با نگهداشت شهر و کاهش پیام های ۱۳۷ انجام شده است، بیش از ۱۷۷ کیلومتر پیمایش صورت گرفت.

“طرح پیمایش محلات منطقه۹” با ۳۶ بازدید میدانی در قالب ۵۶ساعت کار مداوم و با۱۲۹دستور مستقیم موسوی شهردار منطقه۹ و صدها دستور معاونین به روسای ادارت برای احصاء موارد مرتبط با موضوعات خدمات شهری، ترافیکی و عمرانی و فرهنگی اجتماعی همراه بوده است که منجر به کاهش پیام های ۱۳۷ و افزایش رضایتمندی شهروندان شده است.

این طرح دارای نکات شاخصی بوده است که از جمله پیمایش محلات با استفاده از “ویلچر” به منظور مناسب سازی معابر منطقه۹ می باشد.
همچنین از دیگر موارد قابل ذکر در اجرای”طرح پیمایش محلات منطقه۹″ می توان به پیمایش مدیران شهری در محلات با استفاده از دوچرخه در روزهای سه شنبه هر هفته و پیوستن به کمپین “سه شنبه های بدون خودرو” اشاره کرد.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن