صفحه اصلیمدیریت شهری

تدابیر شرکت واحد اتوبوسرانی تهران همزمان با اجرای طرح ترافیک

مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران همزمان با اجرای طرح ترافیک، از آمادگی کامل این شرکت به منظور خدمات‌رسانی به مسافران خبر داد.

به گزارش شوراآنلاین، محمود ترفع درباره تمهیدات اتوبوسرانی جهت خدمت رسانی بهتر به شهروندان همزمان با اجرای طرح ترافیک اظهارداشت: ناوگان اتوبوسرانی در دو بخش خصوصی و عمومی با توان حداکثری خدمات‌رسانی می‌کند و برای اجرای بهتر طرح فاصله‌گذاری اجتماعی، به صورتی برنامه‌ریزی کرده‌ایم تا در بازه‌های زمانی اوج مسافر، اتوبوس‌های تک‌کابین بخش خصوصی به خطوط تندرو اعزام و در این خطوط به کار گرفته شوند.

وی با اشاره به ضرورت استفاده از ماسک در حمل و نقل عمومی گفت: در ۶۰ پایانه و ایستگاه پرمسافر خطوط تندرو، ماسک عرضه می‌شود و از شهروندان درخواست می‌کنیم هنگام سوار شدن به اتوبوس، حتماً از ماسک استفاده کنند.

مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران در پایان با تاکید بر اینکه تمامی این تمهیدات برای حفظ سلامت شهروندان و جابه‌جایی ایمن مسافران در نظر گرفته شده است، خاطرنشان کرد: یگان اجراییات شهرداری تهران با حضور در پایانه‌ها و ایستگاه‌های پرمسافر، بر روند استفاده مسافران از ماسک نظارت کرده و توصیه‌های لازم را به شهروندانی که قصد سفر با اتوبوس دارند، ارائه می‌کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا