مدیریت شهری

بازدید میدانی مدیران شهری منطقه۹ از محلات با دوچرخه

شهردار منطقه۹ به همراه مدیران شهری، همسو با رویکرد شهردار تهران مبنی بر استفاده از وسایل حمل و نقل پاک و عمومی در راه عزیمت محل خدمت، با استفاده از دوچرخه قسمتی از محلات را بازدید کرد.

به گزارش شوراآنلاین و به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه۹ سید مصطفی موسوی با اشاره به کمپین سه شنبه های بدون خودرو و برگزاری این حرکت نمادین عنوان کرد:اجرای سه شنبه های بدون خودرو که در شهر تهران به همت مدیران شهری انجام می شود، زمینه را برای فرهنگ سازی در استفاده از وسایل حمل و نقل پاک و عمومی فراهم می کند تا شاهد آسمان آبی در تهران به عنوان شهری پاک برای همه باشیم.

وی افزود: استفاده از دوچرخه با تدبیر شهردار تهران و به منظور فرهنگ سازی در بین مدیران مسئولین و شهروندان تهرانی است تا با این فرهنگ و استفاده از وسیله حمل و نقل پاک تردد در شهر انجام شود.

شهردار منطقه۹ تصریح کرد: با بهبود زیرساخت ها نظیر افزایش مسیر دوچرخه، تعداد کانکس و دوچرخه ظرفیت استفاده از وسایل حمل و نقل پاک برای استفاده از دوچرخه افزایش پیدا کرده که می توان شاهد افزایش روحیه همکاری شهروندان و زیرساخت ها و تحول در حفظ محیط زیست و ایجاد شهری زیست پذیر برای همه بود.

شایان ذکر شهردار منطقه۹ به همراه مدیران شهری در روز سه شنبه های بدون خودرو با دوچرخه در مسیر ویژه ۲کیلومتری دوچرخه سواری و از تعدادی از پروژه های عمرانی بازدید کرد و مباحث مرتبط با نگهداشت شهر در نواحی را در مورد ارزیابی قرار داد.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن