اجتماعی و فرهنگیصفحه اصلی

اجرای طرح تست آنتی‌بادی از کارکنان شهرداری تهران در انتظار ارائه مجوز و اعتبارات

مدیرعامل شرکت شهر سالم از آمادگی کامل این شرکت برای سنجش آنتی‌بادی کارکنان شهرداری تهران در راستای مقابله با ویروس کرونا خبر داد.

به گزارش شوراآنلاین، حمید چوبینه با اشاره به فعالیت‌های مختلفی که در راستای حفظ سلامت کارکنان شهرداری تهران در برابر شیوع ویروس کرونا صورت گرفته، اظهار کرد: مهمترین برنامه شرکت شهر سالم در مقابله با کرونا که با همکاری دیگر بخش‌های شهرداری تهران و به دستور دکتر مظاهریان معاونت برنامه ریزی و منابع انسانی انجام شد، غربالگری بیش از ۸۰ هزار نفر از کارکنان شریف بود که در چند مرحله انجام شد.

وی با تأکید بر موفقیت طرح غربالگری کرونا، یک بار دیگر از آمادگی شرکت شهر سالم برای انجام تست آنتی‌بادی بر روی کارمندان و کارگران خدوم شهرداری تهران خبر داد و افزود: این تست چند ویژگی دارد؛ اول اینکه برای خود فرد و سازمان مشخص می‌شود که آیا او دچار بیماری کووید-۱۹ شده است یا خیر و در صورت ابتلا می‌دانیم که خطر بیماری مجدد برای وی فعلا وجود ندارد. دوم اینکه افراد مبتلا می‌توانند کاندیدای اهدای پلاسمای خون خود جهت استفاده در پلاسمادرمانی بیماران بدحال شوند و دست آخر اینکه هزینه‌های ماسک و دستکش نیز کاهش پیدا خواهد کرد.

براساس گزارش روابط عمومی شرکت شهر سالم، مدیرعامل شرکت شهر سالم در پایان یادآور شد: همان‌طور که طرح غربالگری کرونا با همکاری و حمایت نهادهای بالادستی صورت پذیرفت، طرح انجام تست آنتی‌بادی کارکنان شهرداری تهران نیز نیازمند اخذ مجوز و تأمین اعتبار از سوی بخش‌های دیگر شهرداری است و در صورت عملی شدن این موارد، تیم‌های تخصصی شرکت شهر سالم به سرعت کار را آغاز خواهند کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا