سیاسی

راه‌اندازی پویش داوطلبانه عدم دریافت تسهیلات مسکن منتخبان مجلس یازدهم

منتخب مردم تهران در مجلس یازدهم از راه‌اندازی پویش داوطلبانه عدم دریافت تسهیلات مسکن نمایندگان مجلس یازدهم خبر داد.

زهره الهیان منتخب مردم تهران در مجلس یازدهم از راه‌اندازی پویش داوطلبانه عدم دریافت تسهیلات مسکن نمایندگان مجلس یازدهم خبر داد و اظهار داشت: جمعی از نمایندگان مجلس پویشی برای عدم دریافت تسهیلات مسکن تشکیل داده‌اند.

وی افزود: طی این حرکت نمادین که آقای مالک شریعتی پیشنهاد دهنده آن بوده است، بنا داریم برای تسهیل ازدواج جوانان و همچنین در راستای اعطای تسهیلات مسکن قدمی برداریم.

منتخب مردم تهران در مجلس یازدهم شورای اسلامی همچنین تصریح کرد: در واقع سعی شده است این پویش پایه گذار صندوقی باشد که با توجه به قانون تسهیلات ازدواج جوانان تشکیل شده است.

الهیان بر همین اساس اضافه کرد: اگر صندوق مزبور شکل بگیرد، به نوعی تسهیل کننده ماجرای قانون تسهیل جوانان خواهد بود.

وی با انتقاد از این که متأسفانه سال‌ها قانون تسهیل ازدواج جوانان خاک می‌خورد، این حرکت نمادین نمایندگان مجلس می‌تواند کمک کننده برای اجرای قانون تسهیل ازدواج جوانان و پای کار آمدن مسؤولان باشد.

منتخب مردم تهران در مجلس یازدهم شورای اسلامی با اعلام اینکه تاکنون تعدادی از نمایندگان تهران برای پیوستن به این پویش اعلام آمادگی کرده‌اند، گفت: با توجه به اینکه نمایندگان تهران ممکن است از مسکن برخوردار باشند، بنابراین تعدادی از این منتخبان تهران به این پویش پیوسته‌اند که تعداد آنها در حال افزایش است.

الهیان در خاتمه با اعلام اینکه بنده، الیاس نادران، اقبال شاکری، فاطمه قاسم پور، احسان خاندوزی، مجتبی رضاخواه، مالک شریعتی، عبدالحسین روح الامینی و زهره سادات لاجوردی ‌‌‌‌از جمله منتخبانی هستیم که به این پویش پیوسته‌ایم، عنوان کرد که این پویش به تازگی ایجاد شده و نمایندگانی که به این پویش می‌پیوندند در حال افزایش هستند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا