شورای شهرصفحه اصلی

تذکری دیگر به شهردار تهران؛ چرا حناچی میزان بدهی‌های دولت به شهرداری را اعلام نکرده است؟

عضو شورای شهر تهران گفت: حناچی میزان بدهی‌های دولت به شهرداری را اعلام نکرده است و به همین دلیل به شهردار تهران تذکر می‌دهم.

به گزارش شوراآنلاین، مرتضی الویری عضو شورای شهر تهران در دویست و پانزدهمین جلسه شورای شهر در تذکری به شهردار درباره برنامه پنج‌ساله سوم شهرداری گفت: شهرداری تهران با توجه به تبصره دوم ماده ۲۷ مصوبه برنامه پنج‌ساله سوم توسعه شهر تهران موظف است نسبت به شناسایی و حسابرسی بدهی‌های دولت به شهرداری اقدام کند.

وی افزود: این اقدام شهرداری باید از طریق استفاده از خدمات سازمان حسابرسی باشد و میزان و نوع بدهی‌های قطعی دولت به شهرداری حداکثر تا پایان سال اول برنامه پنج‌ساله سوم به شورای شهر ارائه شود.

این عضو شورای شهر تهران خاطرنشان کرد: همچنین شهرداری موظف است در پایان اردیبهشت هر سال میزان بدهی‌های قطعی دولت به شهرداری را تا پایان سال گذشته اعلام کند.

الویری خاطرنشان کرد: اعلام این بدهی‌ها باید به صورتی باشد که میزان بدهی تسویه شده در سال گذشته و برنامه تسویه مطالبات در سال جاری نیز به صورت عمومی منتشر شود.

وی گفت: به دلیل محقق نشدن این موضوع به حناچی شهردار تهران تذکر می‌دهم و درخواست دارم اقدامات لازم در این راستا صورت گیرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا