مدیریت شهری

پروژه های عمرانی منطقه ۱۶ زیرذره بین اداره کل هماهنگی فنی و عمرانی مناطق

مدیرکل اداره هماهنگی فنی و عمرانی مناطق و سازمان ها، در ادامه بازدیدهای میدانی خود از پروژه های عمرانی مناطق ۲۲ گانه، از پروژه های منطقه ۱۶ شهرداری تهران بازدید به عمل آورد.

به گزارش شوراآنلاین و بنقل از پایگاه خبری معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران، مهندس پیمان عباسی در ادامه بازدید های میدانی خود از پروژه های عمرانی مناطق ۲۲ گانه، به جنوب پایتخت رفت تا به اتفاق تیمی از مدیران و کارشناسان واحدهای نظارت میدانی و اسنادی، روند پیشرفت تعدادی از پروژه های در حال اجرا در منطقه ۱۶ را مورد بررسی قرار دهد.

طی این بازدید که با حضور دکتر پیمان پورنصر شهردار منطقه ۱۶، مهندس سید مجید غمخوار مدیرعامل سازمان عمرانی مناطق و جمعی از مدیران و کارشناسان معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران صورت پذیرفت، آخرین وضعیت پروژه های احداث مجموعه فرهنگی- ورزشی شهربانو در محله نازی آباد، مجموعه ورزشی شهدای گمنام در محله جوادیه، مسیر ویژه دوچرخه و پیاده روسازی در محله علی آباد مورد پایش و بررسی قرار گرفت.

بازدیدکنندگان همچنین محل احداث تقاطع غیرهمسطح بزرگراه های شهید نواب و شهید تندگویان و موقعیت اجرای طرح انتقال آبهای سطحی محله علی آباد در ناحیه ۴ منطقه ۱۶ را مورد بررسی میدانی قرار دادند.

پروژه های کوچک مقیاس اجرا شده در محله باغ آذری توسط سازمان عمرانی مناطق و مرمت روکش آسفالت بزرگراه آزادگان توسط سازمان مهندسی و عمران شهر تهران، از دیگر پروژه هایی بود که طی بازدید میدانی مدیرکل هماهنگی فنی و عمرانی مناطق و سازمان ها مورد پیمایش و ارزیابی قرار گرفت.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن