اجتماعی و فرهنگیصفحه اصلی

دلبری حناچی، سلبریتی های سینما را خانه نشین کرد/ حاتم بخشی شهرداری یا دروغ سیزده؟!

پیروز حناچی شهردار تهران در اقدامی عجیب و کم سابقه اقدام به ارسال سبد کالا برای سلبریتی ها و چهره های شاخص سینمای ایران کرد تا این طبقه مرفه و برخوردار جامعه، در ایام کرونا از منزل خارج نشوند!

به گزارش شورا آنلاین و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی اینترنتی خبری ـ تحلیلی سینما مثبت، کرونا در طول دو ماه گذشته اقشار مختلفی را خانه نشین کرده و این مسئله سبب شده تا شهرداری تهران برای گروهی خاص از این افراد که همانا سلبریتی ها و هنرمندان شاخص هستند، آستین همت بالا زده و سبد ارزاقی شامل: گوشت چرخ کرده، ماهیچه گوسفندی،برنج، حبوبات،روغن،ماهی،میوه و شیرینی تهیه و به درب منزل آن ها ارسال کند. این اقدام با هماهنگی یکی از مسوولان دفتر شهرداری و یکی از معاونان سابق وزارت ارشاد ـ ع مُخ ـ صورت گرفته و طبق اطلاعات رسیده به سینما مثبت، شهردار تهران پس از ارسال هدایای فوق با برخی از این سلبریتی ها تماس گرفته و ضمن تبریک سال نو، از ارسال سبدی مشابه برای ایام ماه مبارک رمضان به آن ها خبر داده است.

مشاهده اسامی دریافت کنندگان هدیه مذکور نشان می دهد آن ها جزو طبقات مرفه جامعه هستند و اساسا نیازی به چنین کمک هایی ندارند و بر همین اساس مشخص نیست شهردار تهران با چه انگیزه و هدفی منابع بیت المال را صرف توزیع سبد کالا میان این افراد نموده است؟ البته چنین اقداماتی مسبوق به سابقه است و برخی شهرداران تهران در دوره های گذشته هدایایی از این دست را به صنوف اهداء می کردند اما در آن زمان، هدایای مذکور به کل صنف تعلق می گرفت اما گویا حناچی اینبار اقدام به گزیده کاری کرده و صرفا چهره های مطرح را هدف قرار داده است که این اقدام دلبرانه، ممکن است با هدف کسب حمایت این هنرمندان در برنامه های آتی این مدیر بلندپرواز باشد.

اسامی گروهی از دریافت کنندگان این سبد نزد این رسانه محفوظ بوده و سینما مثبت آماده انعکاس دیدگاه های شهرداری و دیگر مسوولان درباره این خبر است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا