مدیریت شهری

تقدیر مدیرعامل شهربان از تعهد ایثارگرانه نیروهای شهربان، حریم‌بان و معبربان در مقابله با شیوع کروناویروس

سید امیر فتاحیان مدیرعامل شهربان و حریم‌بان در پیامی از نیروهای اجرایی این مجموعه به دلیل حضور مستمر در برنامه‌های مقابله با شیوع کرونا در پایتخت، تقدیر کرد.

به گزارش شوراآنلاین، در این پیام آمده است: «بی‌تردید، فرهنگ از خودگذشتگی و ایثار، اصیل‌ترین فرهنگ در تاریخ تمدن بشری و یکی از شاخصه‌های فاخر اخلاق و انسانیت است که به هنگامه‌ی تلفیق با «همدلی» در یک جامعه‌ی شهروندی، قطعاً حماسه‌آفرین خواهد بود. بی‌شک، جلوه‌های بارزی از ایثار و همدلی را می‌توان در شرایط جولان ویروس مرگبار کرونا بیان نمود و مثال زد.

از همان ابتدای ورود ویروس کرونا، نیروهای اجرایی شهربان، حریم‌بان و معبربان، متعهدانه و فداکارانه دوشادوش سایر همکاران شهرداری و مدافعان سلامت، با غیرتی مثال زدنی، تمام تلاش خود را در دو حوزه‌ی کاری «مقابله با شیوع کرونا» و «انجام وظایف دائمی خود» به کار گرفته‌اند و با تمامی توان در مسیر حفظ سلامت شهروندان شریف تهرانی و نیز نگهداشت شهر و حریم تهران قدم برداشته‌اند.

از این رو بر خودم لازم می‌دانم ضمن آرزوی تندرستی و موفقیت برای یکایک نیروهای خدوم شهربان، حریم‌بان، معبربان و همکاران ستادی، از زحمات این عزیزان صمیمانه قدردانی نمایم. همچنین لازم می‌دانم از یکایک شهروندان فهیم و شریف تهرانی که با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی و تعهد به پویش «در خانه بمانیم»، در کنار خدمتگزارانشان، در راستای مقابله با شیوع کروناویروس قدم برداشته و می‌دارند، قدردانی نمایم.»

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن