اجتماعی و فرهنگیصفحه اصلی

کاهش ۴۰ درصدی مراجعه به مراکز معاینه فنی پایتخت

مدیرعامل ستاد معاینه فنی خودروهای شهر تهران از کاهش ۴۰ درصدی مراجعه به مراکز معاینه فنی طی روزهای اخیر در پایتخت خبر داد.

به گزارش شوراآنلاین، حسین مقدم مدیرعامل ستاد معاینه فنی خودروهای شهر تهران درباره وضعیت مراکز معاینه فنی با توجه به بروز بیماری کرونا، اظهار داشت: همه مراکز معاینه فنی اعم از مراکزی که زیرمجموعه شهرداری بوده و یا مراکز خصوصی روزانه چندین بار ضدعفونی می‌شوند و دستکش‌های یکبار مصرف و مایع ضدعفونی‌کننده نیز در اختیار کارکنان مراکز قرار گرفته است.

وی با اشاره به اینکه پلیس مهلت تمدید معاینه فنی خودروها را تا ۱۵ اردیبهشت‌ تمدید کرده است، گفت: این مسأله اتفاق مثبتی است و در شرایط خاص کنونی بسیار منطقی محسوب می‌شود چرا که با نزدیک شدن به پایان سال حجم مراجعه‌کنندگان به مراکز جهت معاینه فنی هر ساله بسیار زیاد است و با ازدحام جمعیت در این ایام مواجه بوده‌ایم.

مدیرعامل ستاد معاینه فنی خودروهای شهر تهران با اشاره به اینکه روزانه حدود ۶ هزار خودرو در پایتخت به مراکز معاینه فنی مراجعه می‌کنند، گفت: پس از اعلام پلیس راهور حدود ۴۰ درصد مراجعات به مراکز معاینه فنی کاهش پیدا کرده و به حدود ۳۷۰۰ مورد طی روز رسیده است.

مقدم خاطرنشان کرد: از ابتدای سال بیش از یک میلیون و ۶۳۲ هزار خودرو معاینه فنی‌ آنها در مراکز مربوطه در تهران انجام شده که به طور کلی نسبت به مدت مشابه سال قبل از آن با کاهش ۶ درصدی همراه بوده است.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن