اجتماعی و فرهنگیصفحه اصلی

مظاهریان: کارگران و نیروهای خدماتی شهرداری از امکان دورکاری و کاهش ساعت کاری برخوردارند/ برخی نیروها امکان دورکاری ندارند

معاون برنامه ریزی و سرپرست معاونت منابع انسانی شهرداری تهران گفت: تمامی نیروهای شهرداری تهران از جمله پرسنل خدماتی و کارگری علاوه بر کاهش ساعت کاری مطابق ضوابط می‌توانند از امکان دورکاری استفاده کنند.

به گزارش شوراآنلاین، حامد مظاهریان افزود: البته با در نظر گرفتن رسالت ذاتی بخش هایی که خدمات عمومی شهر را انجام می دهند و اولویت خدمت‌رسانی به مردم، نمی‌توان تعداد نیروهای شیفتی و پیمانکاری در این ایام را کاهش داد. زیرا شهرداری بر اساس نرم جهانی یک نهاد خدمت‌رسان به شمار می‌رود و اگر افرادی که خدمات مستقیم به شهروندان ارائه می‌دهند، سطح خدمات خود را کاهش دهند، شهر با معضل و مشکل مواجه می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: در طرح طبقه‌بندی مشاغل هنگام تصمیم‌ گیری برای نیروهای شیفتی که خدمات ویژه‌ و بدون تعطیلی دارند، مثل آتش‌نشان‌ها، یگان حفاظت، شهربان و… پیش‌بینی چنین روزهای سختی شده است. با این وجود، زحمات این بخش از نیروها شایسته قابل تقدیر است و در زمان مقتضی از تلاش‌های آنان در مقابله با انتشار ویروس کرونا در این مدت قدردانی خواهد شد.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن