اجتماعی و فرهنگیصفحه اصلی

تشکیل ۵ کمیته در شهرداری برای پیشگیری از شیوه کرونا ویروس

رئیس مرکز ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تهران از تشکیل پنج کمیته در راستای پیشگیری از شیوع کرونا ویروس در شهر تهران خبر داد.

به گزارش شوراآنلاین، غلامحسین محمدی با بیان اینکه روز گذشته جلسه‌ای با حضور شهردار تهران در خصوص پیشگیری از شیوع کروناویروس در شهر تهران تشکیل شد،اظهارکرد: بنا به دستور شهردار تهران مدیریت ستاد پیشگیری از شیوع کروناویروس به سازمان مدیریت بحران شهر تهران سپرده شد.

وی با بیان اینکه پنج کمیته نیز در راستای هماهنگی هرچه بیشتر کنترل شیوع ویروس کرونا در شهر تهران تشکیل شد، گفت: کمیته‌های آموزش و اطلاع‌رسانی، بهداشت محیط و دفع پسماند، مشارکت مردمی، تأمین و توزیع اقلام ضروری، بودجه و پشتیبانی با همکاری همه بخش‌های مرتبط در شورا و شهرداری تهران تشکیل شده است.

محمدی با اشاره به اینکه بنا به گفته مسئولان وزارت بهداشت شاهد پیک شیوع این بیماری در هفته‌جاری خواهیم بود، اظهارکرد: روز پنجشنبه هفته گذشته (۸ اسفند) رئیس شورای شهر تهران با رئیس ستاد عملیاتی کرونا در دانشگاه شهید بهشتی جلسه داشتند و مصوباتی در این خصوص به شهرداری تهران ابلاغ شد که اجرای این تصمیمات همچون تعطیلی تمامی مراکز تجمع و برنامه‌ها را در دستور کار قرار داده‌ایم.

منبع: ایسنا

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن