اجتماعی و فرهنگیصفحه اصلی

احتمال لغو طرح ترافیک با تصمیم شورای عالی ترافیک

عالی درباره پیشنهاد لغو طرح‌های ترافیک برای کنترل شیوع ویروس کرونا توضیحاتی داد.

به گزارش شوراآنلاین،  با شیوع ویروس کرونا و ابتلای برخی از شهروندان به این بیماری برخی از مدیران شهری پیشنهاد‌هایی برای کنترل این ویروس ارائه کردند که یکی از آن‌ها لغو تمام طرح‌های ترافیکی (حلقه اول و حلقه دوم) است تا به وسیله آن تردد مردم با ناوگان حمل و نقل عمومی کاهش پیدا کند.

علی عالی مدیر روابط عمومی معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران در تشریح جزئیات این پیشنهاد گفت: در این بازه زمانی که حساسیت‌ها روی ویروس کرونا زیاد شده است، این دست پیشنهاد‌ها مطرح می‌شود.

مدیر روابط عمومی معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران افزود: تا امروز پیشنهاد لغو طرح‌های ترافیکی مطرح نشده است و من از شما برای اولین بار این موضوع را شنیدم.

 

عالی تصریح کرد: معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران نهاد اجرا کننده مصوبات شورای شهر و شورای عالی ترافیک است و اگر این دست پیشنهاد‌ها (لغو طرح‌های ترافیکی) بخواهد به مرحله اجرا برسد، باید در شورای عالی ترافیک مصوب و سپس برای اجرا به معاونت حمل و نقل و ترافیک ابلاغ شود.

او در پاسخ به این سوال که آیا این پیشنهاد می‌تواند عملی شود؟ گفت: من بعید می‌دانم بتوان این چنین پیشنهاد‌های ترافیکی را به مرحله اجرا رساند و برای پیگیری این امر باید موضوع از سوی شورای عالی ترافیک پیگیری شود.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن