ورزشی

دبیر: برخی فکر می کنند با دعوا بزرگ می شوند

رئیس فدراسیون کشتی گفت: به جرات می توانم بگویم که اینجا بهترین خانه کشتی دنیاست و همه اینها کار خداست.

 به گزارش شوراآنلاین، در مراسم افتتاح خانه کشتی شهید ابراهیم هادی صبح امروز با حضور صالحی امیری رئیس کمیته ملی المپیک احمدی معاون وزیر ورزش و جوانان مسئولان و پیشکسوتان کشتی و همچنین خانواده شهید هادی برگزار شد.

علیرضا دبیر در مراسم افتتاحیه این سالن اظهار داشت: وقتی قرار شد مسابقاتی را با نام عبدالله موحد برگزار کنیم‌، خود او از این موضوع خبر نداشت و پس از این اتفاق به من اعلام کرد خانه کشتی را به نام هر شخصی دوست داری نامگذاری کن و ما هر تصمیم گرفتیم به اسم یک شهید باشد. خودم حاجتی را از شهید هادی گرفتم که البته دنیایی نبود.

وی افزود: وقتی می‌خواستیم سالن شماره ۲ را بازسازی کنیم، گربه مرده پیدا کردیم و با آن شرایط هیچ کس اجازه نمی داد بچه اش یک ساعت  بچه اش در اینجا بخوابد. وقتی تشک های قبلی را برداشتیم، پوسیده شده بود.

دبیر با اشاره به مشکلاتش در فدراسیون کشتی تاکید کرد: فدراسیون را با ۶۰ میلیارد بدهی تحویل گرفتم و کارمندی که درست کار نمی کرد را عذرش را خواستیم از من شکایت کرد و ۵۰ میلیون هم  پول خواست. برخی فکر می کنند با دعوا بزرگ می شوند اما اینطور نیست.

رئیس فدراسیون کشتی با اشاره به اقدامات انجام شده در خانه کشتی گفت: از حمایت های  وزارت ورزش و کمیته تشکر می کنم.  و تمام ۱۵ میلیارد را از بخش خصوصی گرفتیم و یک ریال هم از طرف دولت نبود. بیش از ۲۰ سال به این سالن اکسیژن  نمی رسید و حدود ۱.۵ میلیارد برای تهویه هزینه کردیم و نور سالن را چند برابر کردیم. به جرات می توانم بگویم که اینجا بهترین خانه کشتی دنیاست و همه اینها کار خداست.  بچه های ما بهترین هستند و باید بهترین امکانات را داشته باشند.

دبیر عنوان کرد: ما سالن امجدیه را هم در دستور کار قرار دادیم و آنجا هم پایگاه قهرمانی خواهد بود تا بزرگانی مانند منصور بزرگر قهرمان پرورش قرار دهند. خانه کشتی کنار دریاچه هم با ۷۰ درصد پیشرفت، کارش رها شده که امیدوارم زودتر تعیین تکلیف شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا