اجتماعی و فرهنگی

شهرداری با کمک به جشنواره فیلم فجر به اهداف خود رسید

معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری تهران با اشاره به اینکه بخشی از بودجه اختصاصی شهرداری به جشنواره فیلم فجر بازگشته است،‌ گفت: جشنواره فیلم فجر فرصت مناسبی برای ترویج آداب شهروندی بود.

 

به گزارش شوراآنلاین، محمدرضا جوادی‌یگانه معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری تهران درباره سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر اظهار داشت: پیش از نمایش همه فیلم‌ها کلیپ‌هایی در حوزه شهروندی اکران می‌شد که تبلیغات خوبی در مورد آداب شهروندی بود. مردم نیز از این مسئله استقبال کردند و به نظرم پروژه به خوبی پیش رفت.

وی با بیان اینکه شهرداری با کمک به جشنواره فیلم فجر به اهداف خود رسید، افزود: سقف بودجه‌ای که ما برای جشنواره فیلم فجر اختصاص داده بودیم ۸ میلیارد تومان بود که ۶۰ درصد نقدی و مابقی به صورت غیرنقدی بود.

معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری تهران ادامه داد:‌ در حال حاضر بخشی از بودجه اختصاص داده شده برگشت شده و این مسأله از طریق اختصاص سالن‌های ملت، پردیس، میلاد و ایوان شمس صورت گرفت.

جوادی‌یگانه با تاکید بر اینکه جشنواره فیلم فجر فرصت مناسبی برای ترویج آداب شهروندی بود، گفت:‌ از طرفی نیز یکی از کد پروژه‌های شهرداری کمک به جشنواره‌های شهری است و ما با دعوت از افراد ذی‌نفوذ شهری جهت تماشای این فیلم‌ها تلاش کردیم آنها را در موضوعات شهری درگیر سازیم.

منبع: فارس

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن