مدیریت شهری

مدیرعامل سازمان عمرانی مناطق خبر داد: هر هفته ۴۰۰ مترمکعب بتن ریزی در ساختمان خانه شهر انجام می شود

پیشرفت عملیات اجرایی پروژه احداث ساختمان خانه شهر به مرز ۳۰ درصد رسید.

به گزارش پایگاه خبری معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران، مدیرعامل سازمان عمرانی مناطق ضمن اعلام خبر فوق افزود: عملیات اجرایی پروژه احداث ساختمان بلدیه (خانه شهر) در میدان امام خمینی (ره)، از دی ماه سال جاری و با توجه به تاکید معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران بر لزوم تسریع پروژه، به صورت شبانه روزی فعال است.

وی اجرای قسمت غربی سقف طبقه سوم در تراز همکف، احداث دیوار حائل و قسمت باقی مانده سقف طبقه دوم را از جمله جبهه های فعال کاری در این پروژه دانست و یادآور شد: اقداماتی از قبیل زیرسازی و داربست بندی، احداث سقف و ستون در طبقه همکف و آرماتوربندی و قالب بندی ستون های طبقه منهای یک طبق برنامه ادامه دارد.

به گفته مدیرعامل سازمان عمرانی مناطق، پیشرفت عملیات اجرایی پروژه احداث ساختمان خانه شهر به مرز ۳۰ درصد رسیده و هر هفته حدود ۴۰۰ مترمکعب عملیات بتن ریزی در این پروژه انجام می شود.

ساختمان خانه شهر با زیر بنایی در حدود ۱۸ هزار متر مربع در زمینی به متراژ ۴۸۰۰ مترمربع، توسط سازمان عمرانی مناطق شهرداری تهران در ضلع شمالی میدان امام خمینی(ره) در حال اجرا است. قرار است این پروژه مهم در سال ۱۳۹۹ در اختیار شهروندان تهرانی قرار گیرد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا