اجتماعی و فرهنگی

هیچ مصوبه‌ای مبنی بر افزایش عوارض در تهران اجرایی نخواهد شد

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری تهران گفت: به فرمانداری‌ها ابلاغ شده است که با مصوبات شورای شهر مبنی بر افزایش عوارض در تهران موافقت نشود.

به گزارش شوراآنلاین، محمد تقی‌زاده معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری تهران در پاسخ به پرسشی مبنی بر اینکه آیا طرح کاهش که در راستای کاهش آلودگی هوای شهر تهران اجرایی شد، برای سال آینده تغییری خواهد کرد، گفت:‌ این موضوع همچنان در دست بررسی‌های کارشناسی است و تا زمانی که نتایج ارزیابی آ» اعلام نشود، نمی‌توان در این خصوص تصمیم‌گیری کرد.

وی یادآور شد: به فرمانداری تهران نیز اعلام شده است که در کمیته تطبیق با هیچ مصوبه‌ای که باعث افزایش عوارض در تهران می‌شود، موافقت نکند.

وی یادآور شد: در راستای اجرای طرح کاهش، تغییراتی در نحوه طرح ترافیک و طرح زوج و فرد در شهر تهران ایجاد شد که از مهرماه سال جاری تاکنون این موضوع مورد بررسی قرار گرفت و اگر نتایج آن برای کاهش آلودگی هوا مثبت نباشد، قطعاً تغییراتی در این طرح انجام خواهیم داد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری تهران خاطرنشان کرد: در سال ۹۸ تاکنون بیش از ۶۰ روز ناسالم داشتیم و باید منابع آلاینده هوا نیز مجدداً مورد بررسی قرار بگیرد.

منبع: فارس

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن