اجتماعی و فرهنگیصفحه اصلی

زمان ثبت‌نام طرح ترافیک خبرنگاران/ طرح خبرنگاری هم نیاز به رزرو دارد؟

مدیر واحد ساماندهی محدوده‌ها و طرح‌های ترافیک شهرداری تهران از آغاز ثبت‌نام طرح ترافیک خبرنگاران از ابتدای اسفند خبر داد و گفت: طرح ترافیک برای اهالی رسانه رزروی نیست و میزان سهمیه‌ها نیز بیشتر نشده است.

عمار سعیدیان‌فر مدیر واحد ساماندهی محدوده‌ها و طرح‌های ترافیک شهرداری تهران، درباره طرح ترافیک خبرنگاران اظهار داشت: امسال ثبت‌نام اهالی رسانه برای استفاده از سهمیه طرح ترافیک زودتر آغاز می‌شود و خبرنگاران می‌توانند از اول اسفند جهت ثبت‌نام اقدام کنند.

وی افزود: اهالی رسانه تا پایان اسفند فرصت  دارند جهت ثبت‌نام برای استفاده از سهمیه طرح ترافیک اقدام کنند که برای این موضوع نیاز است از محل رسانه خود معرفی‌نامه دریافت و همراه ۱۰ اثر مشابه سال پیش در سامانه تهران من بارگذاری کنند.

مدیر واحد ساماندهی محدوده‌ها و طرح‌های ترافیک شهرداری تهران  ادامه داد: خبرنگارانی که مایل به استفاده از سهمیه طرح ترافیک نباشند و یا به آنها تعلق نگیرد از کارت بلیت الکترونیک رایگان یکساله مترو و اتوبوس بهره‌مند خواهند شد.

سعیدیان‌فرد اشاره به اینکه سهمیه طرح ترافیک خبرنگاران امسال افزایش نیافته و همان ۳ درصد از کل سهمیه‌ها است گفت:‌حدود ۲ هزار نفر از اهالی رسانه از سهمیه طرح ترافیک برخوردار خواهند شد.

وی اعلام کرد:‌طرح ترافیک برای خبرنگاران رزروی نیست ولی ساکنین محدوده طرح ترافیک و سایر شهروندان بدون سهمیه حتماً باید جهت ورود به محدوده طرح ترافیک رزرو طرح را انجام دهند.

مدیر واحد ساماندهی محدوده‌ها و طرح‌های ترافیک شهرداری تهران  در پاسخ به اینکه پیش از این یوسف حجت سرپرست معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران اعلام کرده بود اگر خبرنگاران از سهمیه طرح ترافیک خود انصراف دهند می‌توانند از وام خرید دوچرخه و استفاده رایگان از دوچرخه‌های اشتراکی بهره‌مند شوند، گفت:‌این موضوع در مصوبه شورای شهر نبوده است و مسأله‌ای جدا از مصوبه محسوب می‌شود که معاونت حمل و نقل اگر برنامه‌هایی در سال آینده داشته باشد می‌تواند در این راستا اجرایی سازد.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن