شورای شهرصفحه اصلی

هاشمی: بودجه سال جاری شهرداری ۵ هزار میلیارد افزایش داشته است

رئیس شورای شهر تهران با اشاره به اینکه بودجه شهرداری تهران در سال جاری ۵۶۰۰ میلیارد تومان افزایش داشته است، گفت: شهرداری برای انجام فعالیت‌های تبلیغاتی در جشنواره فیلم فجر نیازی به مصوبه شورای شهر ندارد.

به گزارش شوراآنلاین، محسن هاشمی در حاشیه یکصد و نود و یکمین جلسه شورای شهر تهران در جمع خبرنگاران در باره اختصاص بودجه ۸ میلیاردی شهرداری به جشنواره فیلم فجر، اظهار داشت: شهرداری برای اینکه در فعالیت‌های تبلیغاتی خود با دستگاه‌های مربوطه مشارکت کند نیاز به مصوبه شورای شهر ندارد و در قرارداد با روزنامه‌ها و رسانه ملی می‌تواند به عنوان اسپانسر فعال شود.

هاشمی افزود: این اقدام برای این بود که شهرداری بتواند اهداف خود را پیش ببرد و در قالب قرارداد مشارکت، اهداف خود را در نظر بگیرد. مثلا در مورد پسماند، تیزرهایی قبل از پخش فیلم نمایش داده شود.

وی افزود: مشارکت شهرداری با آموزش و پرورش در طرح مدرسه آماده نیز از این دسته همکاری‌ها بوده و اپلیکیشنی که در این زمینه تهیه شد، بودجه آن توسط شهرداری تأمین شده بود.

رئیس شورای شهر تهران در مورد جلسه هم اندیشی صبح امروز شورای شهری‌ها با شهردار تهران گفت: متمم بودجه در دستور کار است و شهردار تهران مباحثی را در این زمینه مطرح کرد؛ همچنین رقم بودجه ۲۵ هزار میلیارد تومان در نظر گرفته شده که نسبت به سال پیش که ۱۹ هزار میلیارد تومان بود ۵۶۰۰ میلیارد تومان بیشتر شده است.

هاشمی گفت: همچنین در جلسه هم اندیشی طرح تفصیلی منطقه ۲۲ مورد بحث و گفت‌وگو قرار گرفت و این موضوع مطرح بود که آیا در کمیسیون ماده ۵ باید این طرح تصویب شود یا به صحن آید.

وی گفت:‌ همچنین در این جلسه حناچی توضیحاتی در مورد اختصاص ۸ میلیارد تومان پول به جشنواره فیلم فجر داد که همه صحبت‌های من در این زمینه در واقع توضیحات شهردار بود.

رئیس شورای شهر تهران در پاسخ به پرسشی مبنی بر اینکه در نماز جمعه گذشته حضور شما در کنار آقای احمدی‌نژاد به اجبار یا انتخاب خودتان بود، گفت: ما همه با هم برادریم.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن