اجتماعی و فرهنگی

پروژه های احداث زیرگذر کوی نصر و تونل- زیرگذر استاد معین در موعد مقرر تحویل شهروندان خواهند شد

معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران، ضمن ابراز رضایت از روند تکمیل پروژه احداث زیرگذر کوی نصر، از افتتاح این پروژه در اسفندماه سال جاری خبر داد.

به گزارش شوراآنلاین و به نقل از پایگاه خبری معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران، مهندس صفا صبوری دیلمی که در جریان بازدید از پروژه احداث زیرگذر کوی نصر سخن می گفت، ضمن تاکید بر لزوم رعایت دقیق برنامه زمان بندی پروژه، از افتتاح این طرح راهگشای ترافیکی در اسفندماه امسال خبر داد و گفت: اجرای اقدامات باقی مانده این پروژه که غالبا شامل اقدامات تکمیلی همچون آماده سازی مسیر و نصب قطعات بتنی نما می باشد، طبق برنامه زمان بندی پیش می رود.

معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران در ادامه این بازدید میدانی که با حضور مدیران ارشد این معاونت صورت پذیرفت، در کارگاه پروژه احداث تونل- زیرگذر خیابان استاد معین حضور یافت و از نزدیک در جریان آخرین وضعیت اجرایی پروژه قرار گرفت. به گفته مهندس صبوری روند تکمیل تونل- زیرگذر خیابان استاد معین نیز طبق برنامه زمان بندی ادامه دارد و این معبر زیرزمینی در موعد مقرر یعنی بهمن ماه امسال تحویل شهروندان خواهد شد.

براساس آخرین گزارش ها پیشرفت عملیات اجرایی زیرگذر کوی نصر بیش از ۸۵ درصد و پیشرفت عملیات اجرایی تونل- زیرگذر خیابان استاد معین بیش از ۹۱ درصد اعلام شده است.

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن