مدیریت شهری

شهردار منطقه ۱۷: به همت نظام اسلامی، بی سوادی در آستانه ریشه کن شدن است

به گزارش شوراآنلاین و به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه۱۷؛ صبح امروز شهردار منطقه با حضور در مراسم تجلیل از سواد آموزان بزرگسال و معلمان فعال در این‌حوزه که به مناسبت چهلمین سالروز نهضت سوادآموزی به فرمان حضرت امام(ره) برگزار شد، گفت: اکنون ۹۶ درصد افراد جامعه ما با سواد هستند و ان‌شاءالله ۴ درصد باقی مانده نیز به جمع افراد با سواد کشور افزوده شوند.

محمود کلهری گفت: زیبنده نیست در نظام جمهوری اسلامی شاهد بی سوادی افراد باشیم. فرد بی‌سواد در مقابل آسیب های اجتماعی آسیب پذیرتر است و مشکلات بیشتری را خواهد داشت.

شهردار منطقه۱۷ افزود: به لطف خدا در منطقه ۱۷ خیرین و آموزش و پرورش در این حوزه بسیار فعال هستند و در امر آموزش و ریشه‌کنی بی‌سوادی اهتمام جدی دارند و به همت این عزیزان در این‌ منطقه دو مدرسه برای جاماندگان از تحصیل و کودکان کار وجود دارد.

کلهری تصریح کرد: در بازدید از این مدارس اعلام کردیم شهرداری منطقه ۱۷ هر آنچه که در توان داشته باشد را دریغ نمی‌کند و خدا را شاکریم که امروز در منطقه۱۷ هماهنگی آموزش و پرورش در حد اعلا وجود دارد و امیدواریم این‌ هماهنگی بخشی از کمبود ها و کاستی ها در حوزه آموزش و پرورش را جبران کند و به همت شما عزیزان بی سوادی به طور مطلق از سرزمین ایران ریشه کن شود.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن