مدیریت شهری

بازدید اعضای کمیسیون برنامه و بودجه از دریاچه شهدای خلیج فارس/ نادمی: به دریاچه شهدای خلیج فارس باید به عنوان یک پروژه ملی نگاه کرد

به گزارش شوراآنلاین و به نقل از روابط عمومی سازمان بازنشستگی شهرداری تهران ، سید حسن رسولی، نائب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه، بهاره آروین، سخنگوی کمیسیون، مجید فراهانی، رئیس کمیته بودجه و نظارت مالی شورای اسلامی شهر تهران از مجموعه فرهنگی-گردشگری دریاچه شهدای خلیج فارس بازدید بعمل آوردند و ضمن بررسی مشکلات و اقدامات صورت گرفته در جریان کم و کیف برنامه های مسئولان این مجموعه در محور های بررسی شرایط فعلی ، ارزیابی برنامه های توسعه ای ، بررسی وضعیت سرمایه گذاری تفریحی و گردشگری ، تعیین تثبیت رژیم حقوقی و مدیریت یکپارچه دریاچه قرار گرفتند.

در این بازدید که سید مهدی نادمی، مدیر عامل سازمان بازنشستگی شهرداری، شکرالله بنار، مدیرعامل سازمان مشارکتها و سرمایه گذاری، علی نوذرپور، شهردار منطقه ۲۲ و مرتضی احمدی مدیرعامل شرکت عمرانی کارکنان شهرداری حضور داشتند. اعضای شورای شهر بر ضرورت بهره مندی از تمام ظریفت های دریاچه شهدای خلیج فارس به عنوان قطب گردشگری شهر تهران تاکید کردند.

سید مهدی نادمی مدیر عامل سازمان بازنشستگی نیز ضمن بیان اینکه باید به دریاچه شهدای خلیج فارس به عنوان یک پروژه ملی نگاه کرد، افزود: تمامی دستگاه ها و ارگان ها در داخل و خارج از شهرداری باید در این خصوص یَد واحده باشند و هم افزایی بیشتری را در جهت بکارگیری از ظرفیت های دریاچه شهدای خلیج فارس انجام دهند.

مرتضی احمدی مدیر عامل شرکت عمرانی کارکنان شهرداری تهران، در ادامه با اشاره به شعار (تهران، شهری برای همه ) تصریح کرد: برنامه های توسعه گردشگری و فرهنگی متعددی در مجموعه دریاچه شهدای خلیج فارس در حال برنامه ریزی میباشد که به امید خدا در دهه مبارک فجر به بهره برداری می رسد .

وی افزود : مدیریت دریاچه در سال های قبل از ۹۷ دارای تراز هزینه منفی بوده و برای اداره دریاچه از سازمان بازنشستگی کمک مالی دریافت می کرد‌ ولی در این دوره از مدیریت، با برنامه ریزی صحیح و سرمایه گذاری مناسب توانسته ایم تبدیل به یک شرکت درآمد زا شده و از سال ۹۷ تا کنون هیچگونه کمک مالی از سازمان دریافت نکرده ایم.

شایان است که شرکت عمرانی کارکنان شهرداری تهران (متولی مدیریت و بهره برداری دریاچه شهدای خلیج فارس) وابسته به سازمان بازنشستگی شهرداری تهران است.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن