مدیریت شهری

شهردار منطقه ۹: پروژه های مناسب سازی معابر با نظر کلیه گونه های معلولیت انتخاب شده است

پنجمین جلسه کمیته مناسب سازی ویژه معلولین در منطقه۹ برگزار شد
پنجمین کمیته مناسب سازی ویژه معلولین با حضور اعضای کمیته، نمایندگان ادارات کل هماهنگی فنی و عمرانی سازمان ها و مناطق، معماری و ساختمان، کانون معلولان و شورای اسلامی شهر تهران در سالن کنفرانس منطقه۹ برگزار شد.

به گزارش شوراآنلاین و به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۹، سید علی مفاخریان شهردار منطقه با اعلام این خبر گفت: خوشبتانه کارهای شاخص و خوبی از مدت ها پیش، در زمینه مناسب سازی در بدنه مجموعه شهری منطقه ۹ نهادینه شده است که می توان از آن به تشکیل اولین کارگروه و کار بست ویژه توان یابان، در شهر تهران، اشاره کرد.

وی افزود: تمامی پروژه هایی که مرسوم به پروژه های پایلوت می باشد بر اساس گزارش کار گروهی بوده که با تشکیل جلسات متعدد و بهره مندی از نظرات کلیه گونه های معلولیت انتخاب شده است و مسلما در ادامه همین نهضت پروژه های سال ۹۹ معرفی می شود.

در ادامه امانی معاون فنی و عمران منطقه ۹ به مسائل و مشکلات عدیده ای که شهروندان توان یاب با آن دست به گریبان هستند پرداخت و اذعان داشت: عوامل اجرایی کمیته با همدلی، خدمات ارائه شده را از وظایف ذاتی خود می دانند و تمام سعی و تلاش خود را برای ارتقا سطح کمی و کیفی در راستای رضایت مندی توان یابان به کار خواهند بست.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن