اجتماعی و فرهنگیصفحه اصلی

مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران خبر داد: راه اندازی اپلیکیشن ویژه ناشنوایان تا پایان سال جاری

مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران از فراهم کردن امکانات فنی اپلیکیشن ویژه ناشنوایان برای ارتباط با سازمان های امدادگر خبر داد.

محمد فرجود در گفت و گو با خبرنگار شوراآنلاین، در خصوص راه اندازی اپلیکیشن ویژه ناشنوایان برای ارتباط با سازمان های امدادگر از جمله آتش نشانی و اورژانس گفت: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران قبل از مطرح شدن و درخواست این موضوع از سوی شهروندان عزیز ناشنوا به فکر تهیه و راه اندازی اپلیکیشنی برای ارتباط این عزیزان با سازمان های امدادگر بود و خوشبختانه امکانات فنی این اپلیکیشن فراهم شده شده است.

فرجود در خصوص خدمات این اپلیکیشن گفت: هدف گذاری ما این است که این اپلیکیشن تمام نیازهای ناشنوایان در مواقع امدادی را برطرف کند و برقراری و تماس با آتش نشانی به عنوان یکی از زیرمجموعه های شهرداری تهران اولین گام برای اجرای این طرح خواهد بود که در ادامه با اتصال به اورژانس و سایر سازمان های امدادی مورد نیاز تکمیل خواهد شد.

مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران درباره زمان رونمایی و در دسترس قرار گرفتن این اپلیکیشن برای شهروندان ناشنوا گفت: همانطور که گفتم خوشبختانه امکانات فنی این طرح فراهم شده و امیدواریم که تا حدود ۳ ماه آینده و تا پایان سال جاری این اپلیکیشن را در اختیار ناشنوایان عزیز قرار بدهیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا