اجتماعی و فرهنگی

بازدید اعضای شورای شهر تهران از پروژه احداث مجموعه رازی

حسن خلیل آبادی و حجت نظری از اعضای شورای اسلامی شهر تهران از روند تکمیل پروژه احداث مجموعه رازی در منطقه ۲۰ بازدید میدانی به عمل آوردند.

به گزارش شوراآنلاین و به نقل از روابط عمومی معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران، حسن خلیل آبادی و حجت نظری از اعضای شورای اسلامی شهر تهران در بازدیدی که با حضور مهندس صفا صبوری دیلمی معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران، دکتر فرهاد افشار شهردار منطقه ۲۰، مهندس سید مجید غمخوار مدیرعامل سازمان عمرانی مناطق و دیگر مدیران ارشد معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران صورت پذیرفت، آخرین وضعیت بخش های مختلف مجموعه رازی شامل بام سبز، موزه ری، باغ میانی، صحنه نمایش محلی، مجموعه رستوران ها و کافی شاپ ها، کتابخانه و کارگاه های آموزشی، سالن های سینما و سالن تئاتر را مورد بررسی قرار دادند. در جریان این بازدید گزارشی از روند پیشرفت این پروژه ارائه شد و موارد مهمی از قبیل برنامه زمان بندی تکمیل و نحوه بهره برداری از بخش های مختلف این مجموعه فرهنگی مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

گفتنی است مجموعه رازی با زیربنای ۳۰۵۰۰ مترمربع، در جوار برج تاریخی طغرل واقع شده است. ارتفاع ابنیه موجود در این مجموعه با محوریت چشم انداز برج طغرل طراحی شده و معماری آن نیز برگرفته از این اثر تاریخی بر جای مانده از قرن چهارم هجری است. پیشرفت عملیات اجرایی پروژه به مرز ۹۵ درصد رسیده است.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن