اجتماعی و فرهنگی

با حضور وزیر کشور و شهردار تهران برگزار می شود؛ اختتامیه چهارمین دوره جایزه بین المللی خشت طلایی

چهارمین دوره جایزه بین المللی خشت طلایی با حضور وزرای کشور و ارتباطات و فناوری اطلاعات و شهردار تهران روز شنبه ۱۱ آبان ماه مصادف با روز جهانی شهرها در برج میلاد برگزار می شود.

به گزارش شوراآنلاین، چهارمین دوره جایزه بین‌المللی خشت طلایی تهران با شعار ایجاد «شهرهایی هوشمند، تاب آور و زیست پذیر برای همه» به مناسبت روز جهانی شهرها، با همکاری سازمان های تخصصی بین المللی همچون برنامه اسکان بشر سازمان ملل متحد، متروپولیس یا انجمن کلانشهرهای مهم جهان، انجمن طراحان و برنامه ریزان شهری و منطقه ای یا ISOCARP و مجمع شهرداران آسیایی AMF برگزار می شود.

در این رویداد حدود ۲۰۰ پروژه و تجربه شهری از داخل کشور و بیش از ۳۰۰ پروژه و تجربه از سایر شهرهای جهان مشارکت کرده اند که اکثر آن ها در حوزه معماری، شهرسازی، میراث فرهنگی و بازآفرینی شهری است.

یکی از ویژگی های این برنامه اجرای پنل های تخصصی است که طبق برنامه ریزی های صورت گرفته، قرار است صبح روز شنبه پنل «کمیته شهرهای هوشمند» با حضور محمد جواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات برگزار شود.

پنل دیگر نیز با عنوان «شهرهای زیست پذیر و تاب آور فراگیر برای همه» با حضور «محمد سعید» رئیس سازمان شهرهای مناطق غرب آسیا و خاورمیانه UCLG MEWA تشکیل خواهد شد.

اختتامیه چهارمین دوره جایزه بین المللی خشت طلایی با حضور عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور و پیروز حناچی شهردار تهران، عصر روز شنبه ۱۱ آبان ماه در برج میلاد برگزار می شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا