شورای شهرصفحه اصلی

دلیل برکناری و تغییر مدیرعامل سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران چه بود؟

عضو شورای شهر تهران با اشاره به تغییر مدیرعامل سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران به دلیل واگذاری مرکز بهاران گفت: واگذاری این مراکز بدون مجوز شورای شهر تخلف است.

الهام فخاری عضو شورای شهر تهران درباره سرانجام پرونده واگذاری برخی از مراکز بهاران شهرداری به سازمان بهزیستی اظهارداشت: مدیرعامل سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران به دلیل این موضوع تغییر کرد و سید مالک حسینی جایگزین نجم الدین محمدی شد.

وی افزود: بزودی سید مالک حسینی، مدیرعامل سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران گزارشی از این موضوع در صحن شورا اعلام خواهد کرد.

این عضو شورای شهر تهران  ادامه داد: شهرداری به هیچ عنوان مجوزی برای واگذاری این مراکز نداشته است. لایحه‌ای هم در این زمینه به شورا نیامد این در حالی است که بهره‌برداری از این مراکز و واگذاری آن در اختیار شورای شهر است و در غیر اینصورت شهرداری باید به دستگاه قضایی در مورد عملکرد خود پاسخ دهد.

 ۱۰ روز پیش الهام فخاری اعلام کرده بود اگر مدیر مجموعه‌ای بدون رعایت ضوابط مرکزی را واگذار کرده باشد، علاوه بر برکناری تخلف مدیریتی آن قطعاً پیگیری می‌شود.

 واگذاری مراکز بهاران طی هفته‌های گذشته حواشی زیادی را به همراه داشته و  انوشیروان محسنی بندپی نیز اعلام کرد: هر چه زودتر باید موضوع مراکز بهاران تعیین تکلیف شود و واگذاری مراکز به بهزیستی محقق شود در غیر این صورت مجبوریم موضوع را به نهادهای قضایی و رئیس جمهور منعکس کنیم. این موضوع با واکنش بسیاری از اعضای شورای شهر شده است.

منبع: فارس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا