شورای شهرصفحه اصلی

انتقاد عضو شورا از تعلل معاون شهردار در ساماندهی دستفروشان

عضو شورای شهر تهران با اشاره به تعلل شهرداری در ساماندهی دستفروشان گفت: شهرداری می‌تواند در کمک به رونق کسب و کار همکاری‌هایی با دولت داشته باشند.

به گزارش شوراآنلاین، عضو شورای شهر تهران با اشاره به تعلل شهرداری در ساماندهی دستفروشان گفت: شهرداری می‌تواند در کمک به رونق کسب و کار همکاری‌هایی با دولت داشته باشند.

حجت نظری عضو شورای شهر تهران در مورد فعالیت دستفروشان در پایتخت اظهار داشت: معاونت خدمات شهری شهرداری تهران باید برای این موضوع کمیته برنامه‌ریزی و سیاست‌گذاری تشکیل دهد ولی متاسفانه تعلل داشته که به نظرم زیادی کار در این حوزه و تکثر خدمات ارائه شده توسط این معاونت سبب شده در انجام برخی مسائل همچون ساماندهی دستفروشان تعلل شود.

وی با اشاره به اینکه در مورد نحوه فعالیت دستفروشان،  بارها از معاون خدمات شهری شهردار درخواست داشته‌ایم، گفت:‌امیدواریم با توجه به اینکه وضعیت اقتصادی شرایط مساعدی ندارد اقدامات مؤثر در مورد نحوه فعالیت دستفروشان انجام گیرد.

عضو شورای شهر تهران خاطرنشان کرد:‌هر چند مدیریت شهری متولی اصلی امر اشتغال نیست ولی می‌تواند در ایجاد زیرساخت‌ها و کمک به رونق کسب و کار با دولت همکاری کند.

نظری گفت: شورای شهر و شهرداری این اراده را دارد که به کمک دولت بیاید و فضاهایی را فراهم کنیم تا شهروندانی که بنیه مالی ندارند بتوانند کسب و کار کنند و فضاهای لازم برای فعالیت اقتصادی‌شان را فراهم کنیم.

منبع:فارس

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن