صفحه اصلیمدیریت شهری

انتقاد معاون فنی و عمران شهردار از سنگ فرش میدان بهارستان و ۳۰ تیر

صبوری دیلمی با اشاره به بالا بودن شکایات از سنگ فرش خیابان ۳۰ تیر گفت: به زودی وضعیت سنگ فرش این خیابان اصلاح می‌شود.

به گزارش شوراآنلاین، صفا صبوری دیلمی معاون فنی و عمرانی شهردار تهران با اشاره به کفپوش سنگ برخی میادین و معابر شهر مانند میدان امام حسین و خیابان ۳۰ تیر گفت: در این معابر که کفپوش آنها سنگ شده حتما باید اصلاحاتی انجام شود تا حرکت خودروها آسان‌تر شود .

معاون فنی و عمرانی شهردار تهران با بیان اینکه در برخی معابر و میادین سنگ فرش شده اصول فنی سنگ فرش کردن خیابان برای تردد خودروها به درستی رعایت نشده است، ‌گفت: ما سعی می‌کنیم که این معابر و میادین را اصلاح کنیم.

او با انتقاد از نحوه سنگ فرش میدان بهارستان گفت: در این محل باید سنگ‌ها کاملا به هم می‌چسبید تا سطوح آن‌ها دست اندازهای حداقلی ایجاد می‌کند تا خودروها با سهولت بهتری عبور کنند.

صبوری دیلمی افزود: برای اماکنی که قرار نیست میدان عبور عابر پیاده شود باید طرحی را برای آن‌ در نظر بگیریم که سیستم آن اصلاح شود تا مردم با راحتی بهتری از آن عبور کنند.

معاون فنی و عمرانی شهردار تهران در ادامه از سنگ فرش خیابان سی تیر هم انتقاد کرد و گفت: شکایت‌ها در این خصوص بالاست و بهتر بود که بین سنگ‌ها خالی نمی‌شد و سطح سنگ‌ها بهتر کار می‌شد. اما در مجموع این وضعیت قابل اصلاح است که به زودی آن را اصلاح خواهیم کرد.

منبع:باشگاه خبرنگاران

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن