مدیریت شهری

سردار رحیمی: خدمات بهشت زهرا(س) به مردم تهران خالصانه و ستودنی است

سعید خال مدیر عامل سازمان بهشت زهرا(س) و شهردار حرم مطهر حضرت امام خمینی(ره) به همراه تعدادی از همسران گرانقدر شهدای مدافع حرم در ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین(ع) با سردار رحیمی فرمانده انتظامی تهران بزرگ دیدار کردند.

به گزارش شوراآنلاین و به نقل از روابط عمومی سازمان بهشت زهرا(س)، در این دیدار که در دفتر سردار رحیمی برگزار شد، رئیس پلیس پایتخت با درود بر روح حضرت امام(ره) و شهدای گرانقدر به ویژه شهدای مدافع حرم گفت: در ایام سوگواری حضرت امام حسین(ع) و به ویژه با تدبر و نگرش عمیق در عظمت و بزرگی وجود با برکت حضرت زینب(ع) در واقعه عاشورا و بعد از آن، انسان بیشتر و بیشتر به اهمیت ایستادگی و ایثار شهدای گرانقدر مدافع حرم پی می برد.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ با اشاره به ویژگی ها و آرمان های شهدای مدافع حرم تصریح کرد: امروز هم صف نبرد بین حق و باطل قابل تشخیص است و شهدای مدافع حرم به راحتی این صف بندی را تشخیص دادند و از خود و خانواده و همه دلبستگی خود بریدند و در راه پیروزی خون بر شمشیر قدم برداشتند و پیروز شدند.

سردار رحیمی همچنین پس از توضیحات سعید خال مدیرعامل سازمان بهشت زهرا(س) و شهردار حرم مطهر حضرت امام خمینی(ره) در خصوص خدمات بهشت زهرا(س) به خانواده معظم شهدا و همچنین برنامه های این سازمان در ایام محرم، گفت: امروز سازمان بهشت زهرا(س) به سازمانی خدمات رسان که خالصانه و مخلصانه به مردم خدمت می کند و در هیچ یک از ایام سال هم تعطیلی ندارد ، تبدیل شده است.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ ادامه داد: فعالیت های فرهنگی و اجتماعی، خدمات رسانی به خانواده های معظم شهدا و ایثارگران به ویژه مادران و همسران گرانقدر شهدا و همچنین خدمات رسانی به شهروندان داغدار و متالم از افتخارات پرسنل سازمان بهشت زهرا(س) است.

دکتر سعید خال مدیر عامل بهشت زهرا(س) و شهردار حرم مطهر حضرت امام خمینی(ره) در ابتدای این دیدار گزارشی در خصوص عملکرد سازمان بهشت زهرا(س) و اقدامات صورت گرفته در جهت تکریم خانواده های معظم شهدا ارائه کرد.

در انتهای این دیدار همسر شهید مدافع حرم محمدی و همچنین همسر شهید مدافع حرم رفیعی به بیان خاطره از این عزیزان پرداختند و یاد و خاطره این شهدای والا مقام را گرامی داشتند

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن