اجتماعی و فرهنگی

آماده باش ۱۰۰ درصدی پلیس تهران در ایام تاسوعا و عاشورای حسینی

فرمانده انتظامی پایتخت از آماده‌باش ۱۰۰ درصدی پلیس تهران برای برقراری نظم، انضباط و امنیت مراسم تاسوعا و عاشورای حسینی خبر داد.

به گزارش شوراآنلاین، سردار حسین رحیمی فرمانده انتظامی پایتخت، از آماده‌باش ۱۰۰ درصدی مأموران پلیس پایتخت خبر داد و اظهار داشت: امروز جلسه ویژه‌ای با حضور تمام رؤسا و فرماندهان پلیس پایتخت برگزار و مقرر شد از امروز بعدازظهر مأموران پلیس تهران برای برقراری نظم، امنیت و تسهیل در تردد عزاداران آقا اباعبدالله الحسین(ع) به صورت آماده‌باش ۱۰۰ درصدی در معابر، خیابان‌ها و سطح شهر حضور فعال داشته باشند.

فرمانده انتظامی پایتخت به حضور فعال ماموران این فرماندهی از ابتدای ماه محرم تاکنون اشاره و تصریح کرد: تلاش ما بر این است که مراسم عزاداری امام حسین (ع) با شور، شوق و هیجان و البته در کمال نظم و امنیت برگزار شود؛ خوشبختانه تکایا، هیأت و گروه‌های عزاداری در این هشت روز همکاری لازم با پلیس را داشته و شئونات را رعایت کرده‌اند.

وی با تاکید بر این مطلب که تا  این لحظه مشکل خاصی نداشته‌ایم، اظهار امیدواری کرد که با همکاری مردم و دسته‌های عزاداری بتوان وضعیت مطلوبی را از بعد انتظامی، امنیتی و ترافیکی در پایتخت برقرار کرد تا همه عزاداران بخصوص ۱۰۰ هیات عزاداری بتوانند مراسم خود را به خوبی برگزار کنند.

فرمانده انتظامی پایتخت خاطرنشان کرد: تمامی ماموران پلیس تهران تا پایان شام غریبان به صورت ۱۰۰ درصدی حضور فعال خواهند داشت.

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن