اجتماعی و فرهنگیصفحه اصلی

واکنش معاون حناچی به کارت‌زنی نیروهای غیرشهرداری تهران

معاون برنامه‌ریزی شهردار تهران: کارت‌زنی نیروهای غیرشهرداری تهران صحت ندارد و تمام پرنسل بر اساس قوانین و مقررات ترددشان ثبت و ضبط می‌شود.

به گزارش شوراآنلاین، حامد مظاهریان با اشاره به اینکه شهرداری تهران بالغ بر ۶۰ هزار نیروی متخصص و کارآمد دارد، اظهار کرد: یکی از برنامه‌های اصلی در حوزه معاونت توسعه منابع انسانی شهرداری تهران، استفاده بهینه از نیروها در بخش‌های مختلف است و شهرداری تهران بنایی برای تعدیل نیروهای خود ندارد و در واقع رویکرد مدیریت شهری جلوگیری از موازی‌کاری نیروها در معاونت‌های مربوطه است.

وی تصریح کرد: یکی از برنامه‌های اصلی شهردار تهران فراهم کردن شرایط لازم برای زندگی آحاد جامعه است و در این بخش نیز طرح‌هایی اجرا شده و در حال اجراست چرا که در گذشته اقدامات متعددی در احداث بزرگراه‌ها و تونل‌ها صورت گرفته است و در این دوره بنا داریم از این ظرفیت ایجادشده برای خدمت‌رسانی به شهروندان استفاده کنیم.

معاون برنامه‌ریزی شهردار تهران ادامه داد:”شهری برای همه” شعاری است که از سوی شهردار تهران مطرح شده و تمام بخش‌های شهرداری اعم از خدماتی، فرهنگی، حمل‌ونقل و… موظفند بر اساس آن حرکت کنند.

مظاهریان در پاسخ به این پرسش که عنوان شده است که برخی از افراد خارج از شهرداری تهران اقدام به کارت‌زنی کرده و پس از آن از شهرداری خارج و مجدداً روز بعد کارت زده و این روال ادامه دارد آیا حقیقت دارد یا خیر، گفت: چنین موضوعی به‌طور کلی صحت ندارد و  تمام پرسنل بر اساس قوانین و مقررات ترددشان ثبت و ضبط می‌شود.

سرپرست توسعه منابع انسانی شهرداری تهران تصریح کرد: یکی دیگر از اقدامات مدیریت شهری در این دوره ثبت اطلاعات مدیران و معاونان شهردار به‌روی سامانه شفافیت است و سعی شده است که این اطلاعات به‌روز باشد.

منبع:تسنیم

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا