اجتماعی و فرهنگیصفحه اصلی

نقض رأی محکومیت شهرداری تهران به پرداخت ۱۴۰ میلیارد تومان بهای ملک

مدیرکل حقوقی شهرداری تهران از نقض رأی محکومیت شهرداری تهران در دادگاه تجدیدنظر استان تهران به پرداخت مبلغ ۱۴۰ میلیارد تومان بهای ملکی واقع در محدوده شهرداری منطقه ۲۲ خبر داد.

به گزارش شوراآنلاین، سید امیرحسین شمس اظهار کرد: در این پرونده که جزو پرونده‌های مهم شهرداری تهران بوده و از سال ۱۳۹۲ تاکنون در مرجع قضایی در حال رسیدگی است، با وجود دفاع کارشناسان حقوقی، دادگاه بدوی، شهرداری تهران را به پرداخت مبلغ ۱۴۰ میلیارد تومان بهای ملک محکوم کرد.

وی گفت: با اعتراض مجموعه حقوقی شهرداری تهران نسبت به رأی صادره و همچنین ارائه ادله و مستندات کافی، در نهایت دادگاه تجدیدنظر استان تهران، رأی محکومیت شهرداری را نقض و قرار رد دعوی نخستین صادر کرد.

شمس همچنین اظهار امیدواری کرد که با تلاش همکاران و کارشناسان توانمند، از حقوق شهرداری تهران در سایر پرونده‌های قضایی صیانت کرده و با پیگیری‌های مستمر، مستحکم و همه جانبه از دست اندازی به بیت‌المال و حقوق شهرداری که همان حقوق عامه و مردم است، جلوگیری کنیم.

بنا براعلام شهرنوشت، پیشتر مدیرکل حقوقی شهرداری تهران از صدور آراء قطعی از دادگاه‌های تجدیدنظر استان تهران به نفع شهرداری تهران به ارزش یکصد میلیارد تومان در سه پرونده مهم حقوقی، خبر داده بود.

برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن