مدیریت شهری

شهردار منطقه ۴: سد معبر یکی از موضوعات مهم و معضلات چندین ساله شهر تهران است

شهردار منطقه چهار تهران در بازدید از خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) با تاکید بر لزوم تبیین حقوق شهروندی و کاهش مشکلات شهری گفت: رسانه ها نقش بسزایی در آشنایی شهروندان با حقوق شهر و شهروندی دارند.

به گزارش شوراآنلاینف و به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۴ “محمد محمددوست” با بیان این مطلب گفت: یکی از موضوعاتی که همواره در شهرهای بزرگ به ویژه کلانشهر تهران در اداره آن مدیران شهری را با چالش مواجهداست، عدم آشنایی کامل شهروندان با حقوق شهروندی و فرهنگ مطلوب شهرنشینی است.

وی بااشاره به نقش برجسته رسانه ها در رفع بسیاری از معضلات شهری گفت: با توجه به گستردگی، تنوع و حجم بسیار زیاد فعالیت ها در شهر تهران، مدیریت شهری همواره نیازمند تعامل و تشریک مساعی عموم شهروندان در اداره امور شهر و رفع معضلات است.

محمددوست معضل سد معبر را یکی از موضوعات مهم و معضلات چندین ساله شهر تهران عنوان کرد و گفت: رفع معضل سد معبر به عنوان یکی از جدی ترین موضوعات شهر تهران، نیازمند همکاری همه جانبه رسانه هاست.گلایه مندی شهروندان از وضعیت سد معبر وانتی های دوره گرد و تلاش برای رفع آن، نیازمند زمینه سازی های رسانه ای و پیوست های اجتماعی است که در حال حاضر به صورت جدی و با حفظ کرامات انسانی در اولویت قرار دارد.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن