اجتماعی و فرهنگی

معاون شهردار تهران: مردم از فعالیت دستفروشان مترو ناراضی‌ هستند

معاون شهردار تهران با اشاره به اینکه به جای تصمیم پشت درهای بسته با همفکری، مشکل دستفروشی را برطرف می‌کنیم، گفت: مردم از فعالیت دستفروشان مترو ناراضی‌ هستند.

به گزارش شوراآنلاین، محمدرضا جوادی یگانه معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری تهران در گفت‌وگوی صمیمی مدیران شهری با دستفروشان مترو که در ایستگاه امام خمینی(ره) برگزار شد، اظهار داشت: موضوع دستفروشی سه‌جانبه است و مردم دستفروشان و شهرداری در این زمینه تأثیرگذار هستند.

وی خطاب به دستفروشان گفت: قبول کنید که برخی از مردم از فعالیت شما ناراضی هستند، ما می‌توانستیم پشت درهای بسته و براساس قانون تصمیم‌گیری کنیم، ولی اینجا آمدیم که دور هم راهکاری داشته باشیم.

معاون شهردار تهران ادامه داد: می‌دانیم شرایط اقتصادی مشکل است و ۲۰ درصد مردم از طبقه متوسط فقیر شده‌اند، ولی دستفروشی چاره آن نیست.

وی با اشاره به اینکه مردم از فعالیت دستفروشان ناراضی‌اند، گفت: بیایید امروز با هم به جمع‌بندی برسیم تا مشخص شود چه کاری باید انجام گیرد.

علاوه بر معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری تهران، فرنوش نوبخت مدیرعامل شرکت بهره‌برداری متروی تهران و حومه و علی پیرحسین‌لو مشاور معاون حمل و نقل ترافیک شهرداری تهران نیز در این مراسم حضور داشتند.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن