شورای شهرصفحه اصلی

جزئیات احضار یکی از مدیران شهرداری به دادسرا از زبان هاشمی

رئیس شورای شهر تهران توضیحاتی در مورد وساطت خود برای حل مسئله احضار یکی از مدیران شهرداری به دادسرا ارائه داد.

به گزارش شوراآنلاین، دو هفته پیش  اخباری مبنی بر بازداشت مجید رباطی رئیس سازمان ورزش شهرداری تهران در فضای مجازی منتشر شد که خبرنگار ما برای اطلاع از صحت و جزئیات این خبر با وی تماس گرفت.

رئیس سازمان ورزش شهرداری تهران در این تماس اظهار کرد: من در این خصوص به صورت تلفنی مصاحبه نمی کنم و اگر مایل به مصاحبه هستید به صورت حضوری به دفتر من بیایید و مصاحبه کنید.

چند روز بعد خبرنگار ما به منظور هماهنگی مصاحبه حضوری دوباره با رباطی تماس می گیرد، که این بار به او می‌گوید: در چه موردی می خواهید مصاحبه کنید.

او در واکنش به این پاسخ که موضوع در مورد بازداشت شماست، ادامه داد: من بازداشت نشده بودم.

رباطی در پاسخ به سوالی دیگر مبنی بر اینکه آیا احضار شده بودید، گفت: احضار هم نشده بودم.

اما از آنجایی که شنیده شده بود، محسن هاشمی رفسنجانی رئیس شورای شهر تهران پا در میانی کرده و اکنون رباطی با وثیقه ۲۰۰ میلیون تومانی آزاد است، موضوع را از هاشمی هم پیگیری کردیم.

او در پاسخ به این سوال که شنیده شده رئیس سازمان ورزش مدتی قبل به مراجع قضایی احضار شده بود ولی با وساطت شما آزاد شده و جزئیات این موضوع چیست؟ گفت: مدتی پیش یک راهپیمایی خانوادگی توسط سازمان ورزش انجام شده بود، که بعد از برگزاری آن گفته شد در این راهپیمایی بدحجابی صورت گرفته است و من هم یک سوال پرسیدم تا سوءتفاهمات برطرف شود.

هاشمی در پاسخ به این سوال که آیا رباطی به خاطر بدحجابی احضار شده بود، اظهار کرد: من از این موضوع اطلاع ندارم.

منبع:باش

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا