مدیریت شهری

تهرانی ها روزانه حدود ۸۰۰۰ تن پسماند تولید می کنند/ مدیرعامل سازمان پسماند:الویت ما آموزش و فرهنگ سازی شهروندان است

جلسه هم اندیشی باحضور دکترجوادی یگانه معاون اجتماعی فرهنگی به همراه مدیر کل برنامه ریزی و توسعه شهری، مدیرکل دفترمطالعات اجتماعی، مدیرکل امور بانوان در سازمان مدیریت پسماند برگزار شد.

به گزارش شوراآنلاین و به نقل از روابط عمومی سازمان مدیریت پسماند در این جلسه که با حضور عبدلی مدیر عامل، معاونین، مشاورین و مدیران سازمان برگزار شد، جوادی یگانه بر تعاملات فی مابین و ارتقا سطح فرهنگ سازی و اموزش شهروندی تاکید داشته و اضافه کردند که در شرایط فعلی باید با تمام توان و امکانات در جهت آگاهی شهروندان به منظور کاهش تولید پسماند،کاهش حجم پسماند، کاهش رطوبت پسماند وتفکیک در مبدا قدم برداریم.

در ادامه عبدلی مدیر عامل سازمان ضمن ابراز خرسندی از حضور و حمایت معاون و مدیران اجتماعی و فرهنگی شهراری از الویت ها و برنامه های اموزشی و فرهنگی این سازمان اضافه کردند، شهروندان تهرانی در حال حاضر روزانه حدود ۸۰۰۰ تن پسماند تولید می کنند، و برای بهبود شرایط موجود تنها سازمان مدیریت پسماند نمی تواند راهگشا باشد و تمامی ارگان ها باید یاری رسان باشند. الویت ما در زمینه آموزش و فرهنگ سازی شهروندان است تا با ارتقای سطح مشارکت شهروندان شاهد تغییرات چشم گیری در زمینه تفکیک پسماندها و کاهش رطوبت و در مجموع کاهش تولید باشیم.

در ادامه این جلسه بازدیدی کلیه حاضرین به منظور اشنایی بیشتر با پروسه پردازش و دفع پسماندها از مجتمع دفع و پردازش اراد کوه و مراحل پردازش پسماندها در خطوط ، سامانه تولید انرژی از پسماندها و سایت تسویه خانه شیرابه ها بازدید بعمل آوردند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا