اجتماعی و فرهنگیصفحه اصلی

حناچی دوباره تذکر گرفت/جلوگیری از برگزاری نمایشگاه‌های پرمخاطب در شهر

عضو هیأت رئیسه شورای شهر تهران به حناچی به دلیل عدم توجه به مصوبه شورای شهر و برگزاری نمایشگاه‌های پرمخاطب در سطح شهر تذکر داد.

به گزارش شوراآنلاین، زهرا نژادبهرام در تذکر پیش از دستور خود در جلسه علنی امروز شورای شهر به شهردار تهران اظهار داشت: سال گذشته نمایشگاه پرمخاطب الکامپ علی‌رغم تذکر به وزارت صنعت، معدن و تجارت و شهرداری تهران برگزار شد و این در حالی است که براساس مصوبه شورای شهر دوم و درخواست شورای اول باید از برگزاری نمایشگاه‌های پرمخاطب در تهران جلوگیری شود تا باعث بروز ترافیک نشود.

وی افزود: سال پیش با اصرار وزارت صنایع نمایشگاه برگزار شد و امسال نیز در تقویم آنها برگزاری نمایشگاه الکامپ دیده شده است.

نژاد بهرام ادامه داد: به صورت جدی عرض می‌کنم که شهرداری تهران باید به این نکته توجه کند و اگر به هر دلیلی امکان برگزاری نمایشگاه در محل دیگر نیست به شکل قانونی در قالب لایحه درخواست داشته باشند تا شورا بتواند راهکار مناسب ارائه دهد.

وی تاکید کرد: در این زمینه به حناچی شهردار تهران تذکر می‌دهیم چرا که رعایت مصوبه شورا از سوی شهرداری الزامی است.

در ادامه تذکر زهرا نژادبهرام محسن هاشمی رئیس شورا گفت: برخی از تذکرها لوث و تکراری شده و برای شان شورا خوب نیست.

وی افزود:موضوع نمایشگاه‌ها چند بار تذکر داده شده و اگر به این موضوعات حساس هستید جلسه‌های جدی برگزار کنید و اقدامات بعدی را انجام دهید؛ مسیر تذکر مشخص است و در صورتی که اثری نداشت باید آن را به سوال از شهردار تبدیل کرد.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن