شورای شهرصفحه اصلی

عضو هیات رئیسه شورای شهر تهران: الزام قانونی ادغام و کاهش معاونت های شهرداری تهران/یقیناً چابک سازی به نفع شهرداری است

عضو هیئت رئیسه شورای شهر تهران با اشاره به الزام قانونی ادغام و کاهش معاونت های شهرداری تهران گفت: اگر این اقدام براساس ادبیات درست و با مدیریت مبتنی بر کارشناسی صورت بگیرد، شورای شهر با شهرداری تهران همراه است.

زهرا نژادبهرام با اشاره به اینکه طرح ادغام معاونت های شهرداری تهران در صحن شورای شهر رای نیاورد تا مورد بررسی بیشتر قرار گیرد، اظهار کرد: اگر قرار باشد معاونت های شهرداری تهران ادغام شوند این اقدام باید مبتنی بر بررسی های کارشناسی صورت گیرد.

عضو هیئت رییسه شورای شهر تهران تاکید کرد: در وهله اول باید معاونت هایی که قرار است با یکدیگر ادغام شوند مورد بررسی قرار گیرند و مشخص شوند. اگر این اقدام براساس ادبیات درست و با مدیریت مبتنی بر کارشناسی صورت بگیرد، شورای شهر با شهرداری تهران همراه است.

وی با بیان اینکه در قانون آمده است که تعداد معاونت ها باید محدود باشد، اضافه کرد: بر همین اساس ما باید برای چابک سازی بدنه شهرداری تهران تلاش کنیم.

نژادبهرام با تاکید بر اینکه این موضوع از دستورات برنامه ۵ ساله سوم شهر تهران است، گفت: امیدوارم تا هر چه سریع تر شهرداری در همین راستا طرح کارشناسی شده ای را به شورای شهر ارائه دهد؛ یقیناً چابک سازی به نفع شهرداری است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا