مدیریت شهری

رحمان زاده خبر داد:اجرای فضای سبز عمودی بر روی پل های عابر پیاده منطقه ۱۳

شهردار منطقه ۱۳ در جلسه ای با معاونین و مدیران در ناحیه سه اجرای فضای سبز عمودی بر روی پل های عابر پیاده را یکی از راهکار ها برای جبران کاستی فضای سبز در محدوده برشمرد و گفت : با انتخاب فضای مناسب، این طرح در در نقاط مورد نیاز اجرایی می شود.

به گزارش شوراآنلاین و به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۳، مرتضی رحمان زاده شهردار منطقه در جلسه ای که بعد از بازدید میدانی صبحگاهی در ناحیه سه این منطقه برگزار شد گفت: با شناسایی و نیاز سنجی یک محور درمحدوده ناحیه سه ، پیاده روسازی بر اساس استاندارد های لازم برای سهولت در رفت و آمد کلیه اقشار انجام شود.

وی افزود: کمک به نیازمندان و محرومان به عنوان یک اولویت و به صورت مستمر در قالب اهدای سبد کالا، توانمند سازی و … در دستور کار قرار گیرد.

شهردارمنطقه ۱۳ اظهار داشت: با هماهنگی معاونت اجتماعی و فرهنگی منطقه، برنامه هایی برای غنی سازی اوقات فراغت شهروندان به ویژه جوانان و نوجوانان در فضاهای مناسب با استفاده از ظرفیت های محلی اجرا شود تا فضای امید به زندگی و نشاط را در محلات به ارمغان بیاورد.

وی با اشاره به تاکیدات کمیسیون محیط زیست شورای اسلامی شهر تهران مبنی بر مبارزه با جانوران موذی ادامه داد: به صورت جدی و مستمر و با شناسایی کلونی های جانوران موذی به روش های مختلف شامل تخریب لانه های موش و طعمه گذاری اقدام شود.

رحمان زاده ادامه داد:محورهای پر تردد با شناسایی و نصب المان های نوری آذین بندی و نورپردازی تا به ایجاد منظر شبانه شهر کمک کند.

مدیریت کاهش هزینه ها، تعویض جداول شکسته انهار ، احداث انهار جدید با توجه به نیاز سنجی و بر حسب فرسودگی ، رفع سد معبر ساختمانی و رفع عدم انطباق ها از دیگر تاکیدات شهردار منطقه در این جلسه بود.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن