شورای شهرصفحه اصلی

عضو شورای شهر تهران: همه نمایشگاه‌های تهران باید در شهر آفتاب برگزار شوند

عضو شورای شهر تهران گفت: هر چقدر فعالیت‌های منتهی به رفت و آمد مردم در تهران کمتر رخ دهد به نفع شهرندان خواهد بود.

به گزارش شوراآنلاین، زهرا صدر اعظم نوری رئیس کمیسیون سلامت و محیط زیست شورای شهر تهران، در واکنش به برگزاری نمایشگاه الکامپ در نمایشگاه بین المللی تهران که یکی از نمایشگاه‌های پر مخاطب به شمار می‌رود، گفت: باید از هر موضوعی که در مقطعی می‌تواند موجب ترافیک بیشتر در شهر شود جلوگیری کرد و سیاست‌ها به سمتی رود که اینگونه برنامه‌ها و فعالیت‌ها در شهر تهران کمتر شود.

عضو شورای شهر تهران با تاکید بر اینکه جانمایی نمایشگاه بین المللی در خیابان سئول از ابتدا درست نبوده است، اظهار کرد: به دلیل عرض کم معابر آن محدوده و ترافیکی که به صورت مستمر در آن وجود دارد، هر نوع فعالیتی که در نمایشگاه برقرار می‌شود ترافیک را بیشتر می‌کند و موجب افزایش نارضایتی مردم می‌شود.

صدراعظم نوری تصریح کرد: با مصوباتی که شورای شهر داشت مقرر شد نمایشگاه‌های پر مخاطب در نمایشگاه بین المللی برگزار نشود و نمایشگاه الکامپ هم از نوع نمایشگاه‌هایی است که مخاطب خاص دارد و مخاطب عام و گسترده ندارد، اما بهترین حالت این است که همه نمایشگاه‌ها در شهر آفتاب برگزار شوند و وزارت صنعت و سایر ذی نفعان همه نمایشگاه‌ها را به شهر آفتاب هدایت کنند.

وی پایان خاطرنشان کرد: با توجه به وضعیت تهران و ترافیکی که در آن وجود دارد هر چقدر فعالیت‌هایی که به رفت و آمد مردم بیشتر منتهی می‌شود کم شود به نفع شهروندان خواهد بود.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن