مدیریت شهری

مضروب شدن مامور شهرداری منطقه چهار تهران با ۲۵ ضربه چاقو در حین انجام ماموریت❗️

مامور شهربان ناحیه هشت منطقه چهار شهرداری تهران در حین انجام ماموریت جهت بازدید و جلوگیری از تخلفات ساختمانی، با حمله مالک ساختمان و همراهانش به شدت مجروح و راهی بیمارستان شد.

به گزارش شوراآنلاین و به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه چهار تهران، “مهدی لونی” مامور شهربان شهرداری منطقه چهار تهران پنجشنبه گذشته در حین گشت زنی در معابر منطقه با تخلف ساختمانی در یکی از معابر ناحیه که مالک آن پیشتر نیز اقدام به انجام تخلف کرده و از شهرداری تذکر دریافت کرده بود، مواجه شد که پس از تذکر دوباره به مالک ساختمان، با حمله وی و همراهانش مواجه و با ۲۵ ضربه چاقو به شدت مصدوم شد.

مامور وظیفه شناس شهرداری منطقه چهار که به دنبال انجام وظیفه اداری در برخورد با تخلف ساختمانی بود، پس از جراحت شدید توسط عوامل اورژانس به بیمارستان منتقل شد و در بخش مراقبت های ویژه تحت درمان است.

فرد ضارب نیز پس از حضور عوامل انتظامی بازداشت و با دستور مقام محترم قضایی به زندان منتقل شد اما سایر افراد حاضر در درگیری، متواری شده اند. با پیگیری شهرداری منطقه چهار تهران هم اکنون شکایت قضایی از عوامل این حادثه تنظیم و در دستگاه قضایی در حال پیگیری است.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن