مدیریت شهری

کتابچه الگوها و طرح‌های مصوب مبلمان شهری سال ۱۳۹۸ تهیه و تدوین شد

دکتر برزین ضرغامی، مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران از تهیه و تدوین “الگوها و طرح‌های مصوب مبلمان شهری سال ۱۳۹۸” در قالب یک کتابچه خبر داد و گفت: این اقدام در راستای “اجرای نظام نامه ابلاغی سازمان مبنی بر ساخت و نصب مبلمان شهری و پارکی” انجام شده‌است.

به گزارش شوراآنلاین و به نقل از روابط عمومی و اموربین‌الملل سازمان زیباسازی شهر تهران، دکتر ضرغامی هدف از تهیه این کتابچه را ایجاد وحدت رویه و یکسان‌سازی اقدامات در زمینه اجرایی پروژه‌های مرتبط با مبلمان شهری دانست و ادامه‌داد: با تهیه این کتابچه فرایندهای جاری در مناطق ۲۲ گانه شهر تهران با اهداف مورد نظر سازمان زیباسازی شهر تهران منطبق می‌شود.

مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران تهیه و تنظیم الگوها و استانداردهای اجرایی یکپارچه را یکی از اهداف مهم سازمان دانست و افزود: این کتابچه در مراسم اختتامیه چهارمین جشنواره ملی دایره خلاق رونمایی شد و در حال حاضر برروی آی پی مناطق ۲۲گانه شهرداری قرار گرفته و دردسترس شهرداری مناطق است تا براساس آن در این حوزه عمل کنند.

به گفته مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران کتابچه ” الگوها و طرح‌های مصوب مبلمان شهری” شامل کلیه طرح‌های سه بعدی و نقشه‌های اجرایی مبلمان‌های مورد تایید اداره مبلمان شهری سازمان است که در چهارگروه عمده تاریخی، عمومی، ویژه و سبز دسته‌بندی شده‌است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا