اجتماعی و فرهنگیمدیریت شهری

محسنی:رونق تولید گرایش به آسیب و جرم خیزی را کم می کند/امنیت در اجتماع بسیار ارزشمند است

شهردار منطقه ۱۷ در جریان بازدید از کلانتری ۱۶۱ ابوذر و گفت و گو با پرسنل نیروی انتظامی بر گسترش تعامل میان دونهاد تاکید کرد و افزود: معتقدم امنیت شهر در گرو عملکرد پلیس است که با تعامل و رونق اشتغال و تولید می توان بر کاهش جرم خیزی و آسیب اجتماعی امیدوار بود.

به گزارش شوراآنلاین و به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۷، امیرمحسنی با تاکید بر شفافیت گفت: با موضوعات شفاف رفتار می کنم و صادقانه معتقدم که تعامل دوسویه می تواند راهگشای رفع مشکلات باشد. شهرداری با پلیس احساس دوگانه ندارد. اعتقاد داریم امنیت در گرو‌ عملکرد خوب شماست و باید کمک کنیم جمامعه امن باشد.

محسنی با تاکید بر حضور مقتدرانه پلیس گفت:امنیت در اجتماع بسیار ارزشمند است. با تدابیر شما، برنامه ریزی و درایت به خوبی اداره خواهد شد. اعتقاد به حضور عزتمند و مقتدارنه پلیس دارم. حضور پلیس مقتدر سبب می شود که امنیت تک تک ما و همه شهروندان در اقصی نقاط کشور حفظ شود و باید تمام تلاش معطوف به آن شود که پلیس به ابزار جدید مجهز شده و با طیب خاطر و بدون نگرانی با همکاری همه دستگاه ها خصوصا شهرداری، در جهت حفظ امنیت شهروندان تامین گردد.

شهردار منطقه۱۷ تولید و اشتغال را راهگشای مسیر کاهش جرم دانست و افزود: باید بکوشیم با رونق اشتغال و تولید، امنیت منطقه را بالا برده و میزان گرایش به جرم و خلاف را کاهش دهیم تا در نهایت امنیت شهروندانمان تامین شود.

سرهنگ شمسایی فرد رییس کلانتری ۱۶۱ در دیدار با امیرمحسنی شهردار منطقه۱۷ با ابراز خرسندی از تعامل با شهرداری گفت: خوشحالم که در این منطقه مشغول خدمت شدم و تلاش می کنم با همکاری و تعامل با همه سازمانها خصوصا شهرداری، برای خدمت به مردم و تامین امنیت شهروندان گام موثری برداریم.

رئیس کلانتری۱۶۱ ابوذر سابقه فرهنگی منطقه را در کاستن از جرایم موثر خواند و افزود: سه ضلع جرم،جمعیت و جغرافیا در این منطقه به هم رسیده و تراکم جمعیتی بالا و جغرافیای خاص و محدود سبب جرم خیزی منطقه شده که خوشبختانه پایه فرهنگی منطقه وسبقه انقلابی آن سبب شده رفع این مشکلات تا حدودی آسان تر باشد.

سرهنگ شمسایی فرد با تقدیر از همکاری شهرداری گفت: تعامل با شهرداری و شخص شهردارمحترم جناب آقای محسنی موجب می شود روند حل مشکلات تسریع شده و به زودی رفع گردد.

سرهنگ شمسایی فرد با تقدیر از تعامل صورت گرفته گفت: مدت کمی ست که به این منطقه آمدم. معتقدم تعامل با شهرداری بسیار موثر است و زمانی که بدانم نمیتوانم در این منطقه خدمتگزار و موثر باشم قطعا تصمیم دیگری خواهم گرفت.

وی افزود: در سال گذشته هجده هزار مورد پرونده در کلانتری منطقه به ثبت رسیده که با تلاش معاونت اجتماعی، بیش از ۱۶۷۰۰ پرونده با مشاوره و‌ مددکاری به مصالحه رسیده که در این مهم پایگاه مشاوره اقوام و تعامل با شهرداری تاثیر بسزایی داشته است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا