اجتماعی و فرهنگیصفحه اصلی

واکنش سازمان زیباسازی شهر تهران به انتقاد برگزار کنندگان نمایشگاه کتاب

مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران در ارتباط با مصاحبه معاون اجرایی سی و دومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران مبنی بر اطلاع رسانی محیطی در سطح شهر اعلام کرد: تا این لحظه طرح های مربوط به تبلیغات محیطی سی و دومین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران به این سازمان ارسال نشده است.

به گزارش شوراآنلاین و به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل سازمان زیباسازی شهر تهران، برزین ضرغامی با اشاره به حمایت های شهرداری تهران از فعالیت های فرهنگی پایتخت گفت: شهرداری تهران براساس رویکرد فرهنگی و هنری شهردار و شورای شهر تهران از فعالیت های فرهنگی و هنری حمایت کرده و پشتیبان اغلب فعالیت های فرهنگی و هنری در شهر تهران است.

ضرغامی ادامه داد: بخش اعظم فعالیت های اجرایی مربوط به نمایشگاه کتاب با همکاری شهرداری تهران انجام شده و شهرداری تهران حامی اصلی این رخداد فرهنگی بین المللی است.

مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران ادامه داد: انتظار است مسوولان اجرایی نمایشگاه کتاب به گونه ای برنامه ریزی میکردند تا در زمان مناسب نسبت به ارسال طرح های مصوب خود به این سازمان اقدام کرده و سازمان نیز مانند فعالیت های گذشته بتواند در زمان مناسب نسبت به اکران طرح ها اقدام کند.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن