مدیریت شهری

محسنی:منطقه۱۷ در جذب مشارکت ها پیشرو بوده است/ کلید جذب سرمایه گذاری جلب اعتماد است

به گزارش شوراآنلاین و به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه۱۷، امیر محسنی در نشست مدیران ادارات سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی شهرداری تهران گفت: ۱۳ سال تجربه در تجارت دارم و از مهارت هایی که از دوران تجارت کسب کردم در مدیریت شهری بهره جسته ام. بحمدالله در حوزه درآمدزایی رتبه چهارم را کسب کردیم و هدف گزاری مان در رنکینگ کلی شهر تهران تک رقمی شدن است.

وی با تاکید بر اینکه سرمایه گزاران باید از ما تجربه خوب داشته باشند، خاطرنشان کرد: به هیچ قیمتی نباید اجازه بدهیم که اعتماد از بین برود.چراکه کلید راه جذب سرمایه گذاری اعتماد است.

شهردار منطقه۱۷ تصریح کرد: سرمایه گذار به خاطر فرصت هایی  که ما در اختیارش می گذاریم با ما همکاری می کند و شما عزیزان به عنوان مدیران حوزه جذب سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی باید هر روز در مورد شغل تان تفکر کنید و با علاقه مندی نسبت به شغل تان به سرمایه گذاران فرصت ها را معرفی کنید تا اعتماد کنند و با شهرداری وارد مشارکت شوند.

محسنی ادامه داد: مدیران این حوزه با همکاری مدیران ارشد در سازمان بزرگ شهرداری تهران، اگر به درستی عمل کنند، یک خانواده ۶۸۰۰۰ نفری را می توانیم حقوق بدهیم. باید ۶۸۰۰۰ انرژی را کنار هم قرار دهیم تا اتفاقات خوبی در شهر تهران رقم بخورد.

وی افزود: باید از طریق جذب مشارکت های مردمی برای توسعه سرانه ها اقدام کنیم. خوشبختانه در حوزه جذب مشارکت ها پیشرو بودیم با اختیاراتی که توسط شهردار محترم تهران و سازمان سرمایه گزاری تفویض شد اقدامات مطلوبی در راستای توسعه محلات منطقه انجام داده ایم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا