مدیریت شهری

شهردار منطقه۱۷: مهمترین سرمایه مسجد سرمایه اجتماعی است

شهردار منطقه۱۷: مهمترین سرمایه مسجد سرمایه اجتماعی است چرا که هر کدام از نمازگزاران در مسجد گنجینه ای هستند و این سرمایه انسانی موجب پیشرفت محله و شهر می شود.

به گزارش شوراآنلاین و به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه۱۷، صبح امروز امیرمحسنی به همراه دکتر محمد عفت پناه رئیس بیمارستان ضیائیان و تنی چند از مدیران شهری منطقه۱۷ برای عرض شادباش و تبریک عید نوروز به منزل شیخ مرتضی بابایی از خطبا و علمای منطقه و امام جماعت مسجد علویون رفتند.

شهردار منطقه۱۷ در این دیدار گفت: شیخ مرتضی بابایی از علمای مولف و ریشه دار و از افراد اثرگذار در منطقه هستند. به عنوان مجموعه مدیریت شهری نگاه و گوش مان به رهنمودهای بزرگان و عالمان منطقه برای خدمت بهتر به مردم است.

محسنی ادامه داد: نمازگزاران با وجود امام جماعتی که سال ها در یک مسجد حضور دارد با آن فضای معنوی خو می گیرد. ما نیز از کودکی در مسجد امام(ره) با حاج آقای محبی مانوس بوده ایم و واقعا امامان محله حکم مرجعیت در محلات را داشته و دارند.

وی افزود: مهمترین سرمایه مسجد سرمایه اجتماعی است چرا که هر کدام از نمازگزاران در مسجد گنجینه ای هستند و این سرمایه انسانی موجب پیشرفت محله و شهر می شود.

در این دیدار دکتر عفت پناه رئیس بیمارستان ضیائیان نیز حضور داشت. شهردار منطقه۱۷ در این دیدار با تبیین این مسئله که در سال های گذشته تلاش های کادر مدیریتی بیمارستان توسعه پیدا کرده است گفت: تلاش های دکتر عفت پناه برای ارتقا امکانات و کیفیت خدمات بیمارستان بسیار قابل تحسین و تقدیر است.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن