مدیریت شهری

مدیرکل سلامت شهرداری تهران خبر داد: راه اندازی کمپین سلامت روان از اردیبهشت ۹۸ در پایتخت

مدیر کل سلامت شهرداری تهران از راه اندازی کمپین “سلامت روان” از اواخر اردیبشهت ۹۸ خبر داد و گفت: هدف از راه اندازی این کمپین آگاهی بخشی به جامعه نسبت به موضوعات سلامت روان است.

به گزارش شوراآنلاین و به نقل از روابط عمومی معاونت امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران زینب نصیری در حاشیه بازدید از چهاردهمین نمایشگاه زنان و تولید ملی با اشاره به اینکه آرامش اولین شرط روان سالم است، افزود: متاسفانه در کشور ما اختلالات روانی یک انگ محسوب می شود و قصد داریم با راه اندازی این کمپین این انگ از بیماران برداشته شود.

وی با بیان اینکه این کمپین از اواخر اردیبهشت ۹۸ آغاز و تا پایان سال ادامه خواهد داشت ،گفت: این طرح در چند مرحله اجرا و به منظور اجرای بهتر از تمام ظرفیت شهرداری و ۳۵۲ سرای محله استفاده خواهیم کرد.

مدیرکل سلامت شهرداری تهران با بیان اینکه این کمپین با همکاری ۱۷ ارگان و نهاد علمی اجرا می شود ، اعلام کرد: از جمله این نهادها و سازمان ها می توان به شورای اسلامی شهر تهران ، انجمن روانپزشکی ایران، انجمن روانکاوی ایران، انجمن علمی روانشناسی، دانشگاه علامه، دانشگاه تهران ، دانشگاه بهزیستی، وزارت بهداشت و قوه قضایه اشاره کرد.

نصیری در ادامه به ویژگی های چهاردهمین نمایشگاه زنان و تولید ملی اشاره کرد و افزود: یکی از ویژگی های این نمایشگاه حضور برندهای شناسنامه دار در کنار زنان سرپرست خانوار است ،گفت: از نکات جالب دیگر این نمایشگاه حضور غرفه دارانی از برخی از استانهای کشورمان است که فضای خاصی را در نمایشگاه ایجاد کرده است.

وی در ادامه با بیان اینکه این نمایشگاه از سوی مردم با اسقبال خوبی مواجه شده است ، اظهارکرد: این نشان دهنده برنامه ریزی صحیح از سوی برگزارکنندگان این نمایشگاه است.

نصیری درباره خدمات رفاهی نمایشگاه گفت: خوشبختانه با برنامه ریزی و اقدامات انجام شده توسط اداره کل بانوان فضاهای مناسبی به کودکان همچون “اتاق بازی کودک” و “اتاق مادر و کودک” اختصاص داده شده و افراد دارای معلولیت می توانند به راحتی در نمایشگاه تردد کنند.

مدیر کل سلامت شهرداری تهران با بیان اینکه ۹۰ درصد مخاطبان برنامه های شهرداری تهران زنان هستند اظهارکرد: اداره کل بانوان توجه جدی به زیر ساخت های زنانه دارد و قطعا هر چقدر تعامل دو سویه بین دو اداره قوی تر شود می تواند خدمات بهتری به زنان شهر تهران ارائه شود.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن